امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152172
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۷
تعداد بازدید: 421
به گزارش پیروان مــوعــود، در این فیلم پس از آنکه سرباز صهیونیست کودک را با خشونت تمام بر روی صخره ها می خواباند و ضربه های به او وارد می کند، ...

به گزارش پیروان مــوعــود، در این فیلم پس از آنکه سرباز صهیونیست کودک را با خشونت تمام بر روی صخره ها می خواباند و ضربه های به او وارد می کند، عده ای دیگر از فلسطینی ها وارد عمل می شوند و کودک بیگناه را نجات می دهند.  عده ای از مردم فلسطینی که در نبی صلاح در کرانه باختری نسبت به سیاست های غاصبانه رژیم صهیونیستی معترض بودند با صحنه ای روبه رو شدند که بارها توسط سربازان اسرائیلی تکرار شده است.

در این زمان سرباز صهیونیست یکی از معترضان را که کودک است دستگیر می کند و او را در حالی به سمت اتومبیل های نظامی می کشد که با مقاومت او و مادرش مواجه می شود. کودک که به سختی در حال رنج کشیدن بر روی صخره ها است و سرباز نیز دست خود را دور گردن او حلقه کرده از دیگران کمک می خواهد.

در این لحظه تعدادی از زنان فلسطینی وارد ماجرا می شوند و به هر نحوی که شده کودک بیچاره را از چنگال سرباز صهیونیست نجات می دهند. ظلم و فشار علیه کودکان در سرزمین های اشغالی بسیار زیاد است و هزاران کودک و نوجوان در زندان های اسرائیل در حبس هستند. 


farhangnews_142710-410027-1440835409.mp4 | دانلود فیلم 

 

صحنه ای دلخراش از دستگیری یک کودک فلسطینی+فیلم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها