امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152192
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 322
به گزارش پیروان مــوعــود،‌ مقام‌های عربستانی از احزاب یمنی همپیمان با خود از جمله حزب وهابی «الاصلاح» خواسته که از مرزهای ...

به گزارش پیروان مــوعــود،‌ مقام‌های عربستانی از احزاب یمنی همپیمان با خود از جمله حزب وهابی «الاصلاح» خواسته که از مرزهای عربستانی محافظت کنند.

پایگاه اینترنتی شبکه خبری «نبأ»، گزارش داد که «محمد بن سلمان» وزیر دفاع و جانشین ولی‌عهد عربستان از این احزاب خواسته فعالیت نظامی خود را در برخی استان‌های یمن افزایش دهند و محمد بن سلمان از حزب الاصلاح خواسته نیروهای خود را به مرزهای عربستان فرستاده تا با نیروهای ارتش این کشور در جیزان و نجران و عسیر با ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مبارزه کنند.

منابع یمنی گزارش دادند که این خواسته محمد بن سلمان از طریق «خالد بحاح» معاون «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهور مستعفی یمن به احزاب همپیمان عربستان در یمن اعلام شده است و ریاض این احزاب را تهدید کرده در صورتی که این خواسته اجرا نشود کمک‌های مالی دولت عربستان از آنها قطع خواهد شد و از ریاض نیز اخراج می‌شوند.

بر اساس این خبر بحاح همچنین در نشستی که با سران احزاب یمنی همپیمان باعربستان در ریاض داشته از آنها خواسته نقش خبرچین را برای عربستان بازی کنند و محل استقرار موشک‌های بالستیک ارتش و کمیته‌های مردمی یمن را به آنها اطلاع دهند.

 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها