امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152219
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 600
بسیاری از بازیگران، هنرمندان و ورزشکاران بلافاصله پس از شنیدن این خبر ناگهانی، ضمن ابراز احساساتشان،‌ این ضایعه را به خانواده طباطبایی و کمال ...

بسیاری از بازیگران، هنرمندان و ورزشکاران بلافاصله پس از شنیدن این خبر ناگهانی، ضمن ابراز احساساتشان،‌ این ضایعه را به خانواده طباطبایی و کمال طباطبایی(تهیه کننده)، پدر وی تسلیت گفتند.

اما در این میان برخی سودجویان با سوءاستفاده از احساسات جوانان شایعه‌ای را پخش کردند که مشابه آن را پس از درگذشت مرتضی پاشایی نیز مشاهده کرده بودیم.

در این میان، سید کمال طباطبایی تهیه کننده سینما در حالی که از لحاظ روحی حال مساعدی نداشت، در گفت و گو با خبرگزاری میزان صراحتا گفت: پسرم شب گذشته بر اثر ایست قلبی ما را تنها گذاشت.

برخی افراد با ساخت صفحه‌ای تقلبی شایعه کردند که خبر درگذشت علی طباطبایی صحت ندارد و صفحه او هک شده است.

این بازیگر جوان کشورمان از فعالان اینستاگرام محسوب می شد که 261 پست در این شبکه اجتماعی منتشر کرده بود. همچنین صفحه شخصی علی طباطبایی در اینستاگرام بیش از 70 هزار فالور(دنبال کننده) داشت، در حالی که این صفحات تقلبی با منتشر کردن تنها یک یا دو پست توانسته بودند فقط نزدیک به هزار نفر را از این روش فریب دهند.

صفحه اصلی اینستاگرام علی طباطبایی

گفتنی است آخرین پست اینستاگرامی علی طباطبایی که مربوط به ایفای نقشش در مجموعه قلب یخی بود، 3 روز پیش منتشر شده بود.

آخرین پست اینستاگرامی علی طباطبایی

از سوی دیگر یک جستجوی کوتاه اینترنتی و مراجعه به خبرگزاری های مطرح کشور در زمان انتشار این گونه شایعات، کذب بودن آنها را مشخص می‌کند.

منبع: فارس

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار