امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152225
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 418
به گزارش پیروان مــوعــود، اکران عمومی فیلم سینمایی «محمدرسول الله (ص)» آخرین ساخته مجیدمجیدی از پنجشنبه 5 شهریورماه شروع شده است.بر ...

به گزارش پیروان مــوعــود، اکران عمومی فیلم سینمایی «محمدرسول الله (ص)» آخرین ساخته مجیدمجیدی از پنجشنبه 5 شهریورماه شروع شده است.

بر اساس اعلام آمار فروش سینماهای مکانیزه، فیلم سینمایی«محمدرسول الله (ص)» تا صبح روز 10 شهریورماه، با رقم 930 میلیون تومان فروش رسید.

همایون خزاعی فر مدیر فروش موسسه «نور تابان» با اشاره به تازه ترین آمار فروش فیلم «محمد رسول الله (ص)» ساخته مجید مجیدی گفت: با توجه به اینکه اعلام آمار فروش در سینما‌های مکانیزه در ساعات مختلفی صورت می‌گیرد، نمی‌توان فقط به اعلام آمار فروش سیستم مکانیزه اکتفا کرد. چون آمار فروشی که اعلام شده است متعلق به سالن هایی است که مجهز به سیستم مکانیزه فروش بلیت هستند و آمار دقیق از فروش سالن هایی که مجهز به این سیستم نیستند، در دست نیست.

وی ادامه داد: تا صبح امروز 10 شهریورماه، با احتساب اعلام آمار فروش سیستم مکانیزه، فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» به فروش یک میلیارد تومان رسید.

مدیر فروش موسسه «نور تابان» تاکید کرد: با توجه به اینکه فروش بلیت های سینما در روز سه شنبه نیم بها است و تعداد زیادی از مخاطبان سینما در این روز فیلم را می بینند. تا آخر وقت امروز فروش فیلم «محمد رسول الله (ص)» جهش خوبی پیدا خواهد کرد.

فیلم سینمایی«محمدرسول الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، به‌تازگی به‌جز سینماهای ایران در جشنواره بین المللی فیلم مونترال هم اکران شده با بازی چهره‌هایی چون مهدی پاکدل، علیرضا شجاع نوری، ساره بیات، مینا ساداتی، محسن تنابنده و... ساخته شده است.

قصه فیلم سینمایی«محمدرسول الله (ص)» از روزهای آخر شعب ابوطالب آغاز می‌شود، حدود 20 دقیقه زمان حصر پیامبر اکرم (ص) در شعب ابوطالب خواهد بود و سایر صحنه‌ها به صورت فلاش بک قبل از تولد تا مقطع 12 سالگی پیامبر اکرم (ص) است.

 

منبع: تسنیم

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها