امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152232
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۲۴
تعداد بازدید: 320
به گزارش پیروان مــوعــود، محمد حقانی عضو کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران   در خصوص شروع رزمایش اقتدار ثارالله (ع) گفت: تمام موضوعاتی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، محمد حقانی عضو کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران   در خصوص شروع رزمایش اقتدار ثارالله (ع) گفت: تمام موضوعاتی که امروز مردم ما با آن سروکار دارند از قبیل توسعه پایدار، آبادانی کشور، اقتصاد مقاومتی، محیط زیست و سطح زندگی در گرو نگهبانان از خود گذشته بسیج و سپاه است و برگزاری این رزمایش ها می تواند در آمادگی آنها تاثیر بالایی بگذارد.

وی با اشاره به سخنی از حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه اگر بسیج و سپاه نباشند کشور نیز نخواهد بود ادامه داد: ایران تنها کشوری است که در منطقه از یک امنیت دائمی برخوردار است و کشورهایی که دورتادور ایران هستند از نبود این امنیت در کشورشان حسرت می خورند و این امنیت موجود در کشور نتیجه تلاش سربازان از خود گذشته بسیج و سپاه است.

حقانی با اشاره به اهدافی که این رزمایش می تواند داشته باشد افزود: برگزاری چنین رزمایش هایی هم می تواند موجب حفظ آمادگی بدنی رزمندگان شود و هم نیروهای ما می توانند اسلحه ها و تولیدات داخل کشور را در این رزمایش ها مورد آزمایش قرار دهند و رزمندگان بسیج و سپاه ما آماده اند که در جهت ثبات استقلال کشور نقش آفرینی کنند.

عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: کشورهای دیگر و به خصوص استکبار جهانی باید این رزمایش ها را ببیند و بداند که اگر اقدام نابجایی از آنها سر بزند رزمندگان ما با آمادگی بالایی با آنها مقابله خواهند کرد.

 

منبع: بسیج پرس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها