امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152263
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۰۲:۵۲
تعداد بازدید: 492
اما با همه این اوصاف این دروغ پراکنی ها فقط بار منفی ندارد و می تواند سبب خیر هم شود.این اتفاق به افرادی که در استفاده از شبکه های اجتماعی افراط می ...

اما با همه این اوصاف این دروغ پراکنی ها فقط بار منفی ندارد و می تواند سبب خیر هم شود.این اتفاق به افرادی که در استفاده از شبکه های اجتماعی افراط می کنند ثابت می کند که با توجه به اینکه هر شخصی می تواند به راحتی یک صفحه برای خود بسازد و در آن به دروغ پردازی بپردازد، به همین دلیل این شبکه اصلا فضای مناسب و قابل اعتمادی برای دریافت اخباری که با جان انسان ها بازی می کند، نیست و نباید با دیدن یک خبر آن هم درباره جان انسان ها، آن را پخش کرد و به آن پرو بال داد.

اثبات این مسئله که شبکه های اجتماعی و اخبار آن نمی تواند جای مناسبی برای یافتن اطلاعات موثق باشد، شاید نیازمند هزاران مقاله و مطلب و تولید بود اما این دروغ پراکنی ها اگر نتوانسته باشد به همه کاربران این نکته را اثبات کند حداقل به بخشی از آنها اثبات کرد.

اما با این وجود مطمئنا این همه ماجرا نیست و بازهم برخی از مبتلایان به دروغ پراکنی با جان افراد به فکر لایک و تشویق کاربران دیگر خواهند بود اما مهم این است که ذهن کاربران نسبت به این دست اخبار روشن تر شود.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها