امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152276
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۰۲:۵۴
تعداد بازدید: 435
به گزارش پیروان مــوعــود، این گوسفند در مراسم بزرگداشت هشتمین سالروز تاسیس یگان نظامی مورسیا وابسته ارتش انگلیس در شهر ...

به گزارش پیروان مــوعــود، این گوسفند در مراسم بزرگداشت هشتمین سالروز تاسیس یگان نظامی مورسیا وابسته ارتش انگلیس در شهر چستر از درجه سربازی به سرباز یکمی ترفیع یافت.سرتیپ اندرو ویلیامز فرمانده یگان نظامی انگلیس دستور دارد تا این ترفیع را به خاطر رفتار خوب به این گوسفند به او اعطا کنند.

"دیربی 3" سی امین گوسفندی است که یگان نظامی مورسیا براساس یک سنت قدیمی از آنها به عنوان نوعی دفع چشم زخم برای خود استفاده می کند. این سنت به دوران درگیری های هند در اواسط قرن نوزدهم باز می گردد.

"دیربی 3" در فوریه 2014 به یگان مورسیا پیوست. این گوسفندان هریک شماره نظامی خود را دارند و دارای بودجه خاص خود برای غذا هستند و در دوره زایمان به مرخصی رفته و در روستای چاتسورس در استان دربی شایر انگلیس باقی می مانند.

از ویژگی های این گوسفند، کمک به روشن کردن ریسه های جشن عید میلاد مسیح در اشبورن است.این گوسفند همچنین با شاهزاده ویلیام فرزند چارلز ولی عهد انگلیس در جریان پرده برداری از یک مجسمه یابود آتش بس در عید میلاد در جریان جنگ اول جهانی ملاقات کرد

 

گوسفند انگلیسی درجه گرفت + عکس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها