امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152285
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۵۶
تعداد بازدید: 235
به گزارش پیروان مــوعــود ، یکی از اساتید مرکز آموزش تای چی با انتشار پوستر همایش تای چی ورزش شهروندی در گروههای تلگرامی، خبر از برگزاری این همایش در ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، یکی از اساتید مرکز آموزش تای چی با انتشار پوستر همایش تای چی ورزش شهروندی در گروههای تلگرامی، خبر از برگزاری این همایش در روز جمعه داد.

وی عنوان کرد: این همایش که با همکاری نوآموزان موسسه فرهنگی پرورش فرزندان برتر انجام خواهد شد و دوربین برنامه خندوانه نیز در این همایش حضور خواهد داشت، در روز جمعه ساعت 8 صبح آغاز می شود.

در توضیحات این ورزش آمده است، تای چی یا تای چی چوان ، هنر اصیل بهتر زیستن و سلامتی است که منشاء آن کشور چین است. تای چی که در حقیقت ، در طبقه بندی هنرهای رزمی چینی قرار می گیرد ، یکی از شاهکارهای مشرق زمین در پرورش ابعاد متعالی انسان است.
اساتید تائو صدها سال پیش با نگرشی عمیق و ژرف به ذات وجودی انسان و قوانین و ریتمهای کلی طبیعت ، در قالب هنرهای رزمی ، هنری را کشف کردند که انسان را با ریتمها وقوانین اساسی طبیعت هماهنگ کند ، از آنجا که این امر متعالی ترین بعد رشد در سطح انسانی است ، نام آن را تای چی یا نهایت برتر نهادند

دوربین «خندوانه» جمعه صبح کجا می رود؟

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار