امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15229
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۳
تعداد بازدید: 88
به گزارش فارس به نقل از صدای روسیه، در حدود ساعت 16:27 روز چهارشنبه به وقت محلی، یک حادثه تیراندازی در مجتمع آپارتمانی در نزدیکی «آلپاین آیس رینک» در ...

به گزارش فارس به نقل از صدای روسیه، در حدود ساعت 16:27 روز چهارشنبه به وقت محلی، یک حادثه تیراندازی در مجتمع آپارتمانی در نزدیکی «آلپاین آیس رینک» در ایالت «کنتاکی» آمریکا به پلیس گزارش شد.

پلیس اعلام کرد که در این حادثه، 3 نفر کشته شدند و یک نفر دیگر نیز زخمی شد که حال وی وخیم است.
هنوز علت شروع تیراندازی مشخص نشده است.

یکی از دخترانی که در مجتمع مذکور بود، گفت یک پسر جوان به همراه عمویش به سمت استخر ساختمان آمدند و فریاد زدند که به سمت مادر وی تیراندازی کرده‌اند.

این دختر جوان گفت که در ابتدا فکر می‌کرد که آنها شوخی می‌کنند اما بعد متوجه شد قضیه کاملاً جدی است.

قوانین آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا منجر به بروز حوادث گسترده مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور می‌شود که در آن افراد بی‌گناهی جان خود را از دست می‌دهند، به طوریکه در یکی از هولناک‌ترین این فجایع، یک جوان 20 ساله آمریکایی با سلاح نیمه‌خودکار خود به دبستان «سندی هوک» در منطقه «نیوتاون» ایالت «کانتیکت» حمله کرد و 20 کودک 6 تا 7 سال و 7 فرد بزرگسال را کشت.

وقوع این حادثه موجی از واکنش‌ها را در آمریکا به همراه داشت به طوریکه «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا خواستار وضع قوانینی در جهت محدود شدن حمل سلاح شد اما لابی سلاح به اندازه‌ای در آمریکا قوی است که کنگره از تصویب لایحه بررسی پیشینه خریداران سلاح خودداری کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها