امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152297
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۵۸
تعداد بازدید: 391
پرونده تخلف مالی یکی از مدیران دولتی آذربایجان شرقی موضوعی است که در روزهای اخیر سر از کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درآورده و در حال رسیدگی ...

پرونده تخلف مالی یکی از مدیران دولتی آذربایجان شرقی موضوعی است که در روزهای اخیر سر از کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درآورده و در حال رسیدگی است.

نادر قاضی پور، یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که از جمله افراد پیگیر این تخلف بوده، پیش از این از به جریان افتادن این پرونده بر اساس گزارشات مردمی و ارجاع شکایت به دیوان محاسبات کشور و سازمان بازرسی خبر داده بود.

برای پیگیری نتایج این پیگیری ها مجددا با این نماینده مجلس گفتگویی صورت گرفته تا در جریان روند بررسی این تخلف مالی قرار گیریم.

قاضی پور  در مورد نتایج پیگیری های تخلف مالی این مدیر دولتی، گفت: گزارش دیوان محاسبات کل کشور نشانگر بروز تخلف مالی توسط این مدیر دولتی آذربایجان شرقی است.

وی همچنین به گزارش سازمان بازرسی در مورد این پرونده اشاره کرده و افزود: سازمان بازرسی کل کشور نیز گزارشی در نتیجه پیگیری های خود مبنی بر اینکه تخلفی صورت نگرفته؛ ارائه داده است و ما گزارش و مستندات دیوان محاسبات را به سازمان بازرسی فرستادیم تا توسط کارشناسان زبده، نتایج ضد و نقیض دیوان محاسبات و سازمان بازرسی بررسی شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: اخبار واصله حاکی از این است که یکی از افراد مسئول در سازمان بازرسی آذربایجان شرقی نسبت فامیلی با مدیر متخلف دارد و این موضوع باعث شد تا بررسی این تخلف مالی در این سازمان با تشکیک روبرو شود.

وی ضمن اشاره به گزارش ضد و نقیض دیوان محاسبات و سازمان بازرسی آذربایجان شرقی، بیان داشت: این گزارشات ضد ونقیض موجب شده تا سازمان بازرسی کل کشور این موضوع را بررسی دقیق کند و در صوتی که اظهار نظر دیوان محاسبات صحت داشته باشد؛ پرونده به دادگاه ارجاع داده می شود.

قاضی پور تصریح کرد: پرونده مراحل رسیدگی را طی می کند و امیدواریم شاهد سنگ انداززی ها در قبال برخورد با این تخلف مالی نباشیم.

منبع: دانا

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها