امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۰۵:۳۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1523
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۰
تعداد بازدید: 180
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، خبرگزاری «بلومبرگ» فاش کرد که ژنرال «مایکل فلین» رئیس سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، خبرگزاری «بلومبرگ» فاش کرد که ژنرال «مایکل فلین» رئیس سازمان اطلاعات ارتش آمریکا در گزارشی که به کمیته دفاع سنای آمریکا عرضه خواهد کرد تأکید می‌کند که دمشق برتری خود در میدان نظامی را حفظ کرده است.

در این گزارش با اشاره به قدرت نیروی هوایی ارتش سوریه، تأکید شده که موسسات و سازمان‌های وابسته به رئیس جمهور سوریه تا حد زیادی منسجم عمل می‌کنند و در مقابل هیچ کدام از گروه‌های معارضان توانایی متحد کردن بخش‌های مختلف مخالفان به گونه‌ای که منجر به تغییر نظام شود را نخواهند داشت.

فلین در این گزارش تأکید می‌کند که زرادخانه موشکی سوریه از داخل این کشور مناطق گسترده‌ای از جمله اسرائیل، عراق، اردن و ترکیه را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

وی افزود: مسکو موشک‌های کروز ضد کشتی با سرعت مافوق صوت به دمشق فروخته که تا 300 کیلومتر را پوشش می‌دهند و خطری واقعی در عملیات‌های دریایی در خاورمیانه به شمار می‌آیند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها