امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152304
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۵۹
تعداد بازدید: 318
به گزارش پیروان مــوعــود، نیروهای القاعده به مسجد و آرامگاه عمر بن علی در منطقه الوهط استان لحج یمن نیز حمله و آرامگاه شیخ محمد بن علوی الشاطری را ...

به گزارش پیروان مــوعــود، نیروهای القاعده به مسجد و آرامگاه عمر بن علی در منطقه الوهط استان لحج یمن نیز حمله و آرامگاه شیخ محمد بن علوی الشاطری را در شهر المعلا استان عدن هم تخریب کرده بودند.

خبر دیگر اینکه سایت رادیو "مونت کارلو" فرانسه دیروز جمعه اعلام کرد که شاخه القاعده در یمن یک و نیم میلیون بشکه نفت خام میدان نفتی المسیله را سرقت کرده است.میدان نفتی المسیله در استان حضرموت در شرق یمن بزرگترین میدان نفتی این کشور است . بر اساس این گزارش، سران القاعده با واسطه های محلی برای فروش نفتی که به دست آورده اند ، مذاکره می کنند.

اگر القاعده این یک و نیم میلیون بشکه نفت را بفروشد ، درآمد کلانی به دست خواهد آورد و آن را برای افزایش فعالیت های خود و تصرف مناطق اطراف شهر المکلا مرکز استان حضرموت هزینه خواهد کرد شهری که از روز 2 آوریل 2015 تاکنون تحت کنترل القاعده است.خبر دیگر اینکه افراد مسلحی که گفته می شود اعضای القاعده هستند ، روز پنجشنبه گذشته یک نویسنده و مورخ یمنی را به نام عادل باشیبه در شهر الحوطه استان شبوه ترور کردند.

 

منبع: العالم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها