امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152314
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۵۹
تعداد بازدید: 414
به گزارش پیروان مــوعــود، هونگ لی در کنفرانسی خبری گفت : اطلاعات اولیه نشان می دهد که یکی از 2 گروگان خارجیِ در دست داعش تبعه چینی اهل پکن است .لی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، هونگ لی در کنفرانسی خبری گفت : اطلاعات اولیه نشان می دهد که یکی از 2 گروگان خارجیِ در دست داعش تبعه چینی اهل پکن است .

لی افزود : تبعه چینی فان جینگهوی نام دارد و 50 ساله است و به عنوان مشاور فعالیت می کرد.

لی از پاسخ دادن به سؤالی درباره احتمال باج دادن دولت چین به داعش امتناع کرد و فقط گفت : دولت تدبیری را برای حل  فوری این مساله اتخاذ کرده است .

داعش در یکی از سایت های اینترنتی خود از ربودن یک تبعه نروژی و یک تبعه چینی خبر داده و برای آزاد کردن آنها باج درخواست کرده بود . داعش نرخ باج را تعیین نکرده است و زمان و مکان ربودن این دو تبعه نروژی و چینی را نیز اعلام نکرد.

داعش تصاویری از این دو گروگان در حالی که  لباس زرد پوشیده اند ، منتشر کرده است و هشدار داده است که دولت های این دو گروگان فرصت زیادی برای پرداخت باج ندارند.

روزنامه دولتی چاینا دیلی روز جمعه نوشت : چین معتقد است که رفتارهای داعش باعث تبدیل شدن این گروه افراطی به دشمنی برای همگان شده است و امیدوار است که فجایع گذشته ( قتل گروگان ها) تکرار نشود.

منبع: العالم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها