امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152328
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۴۱
تعداد بازدید: 317
اما اقدامات گلرویی تنها به مخالفت با اعتقادات مردم و نظام و البته مجوزهای دولت برای کتب مختلف نمی شود، چرا که وی در برخی از فعالیت های خود ایران و ...

اما اقدامات گلرویی تنها به مخالفت با اعتقادات مردم و نظام و البته مجوزهای دولت برای کتب مختلف نمی شود، چرا که وی در برخی از فعالیت های خود ایران و وطن دوستان را هم مورد حمله خود قرار می دهد.وی با انتشار پستی توهین آمیز به ملت ایران در توجیه چرایی به کار بردن کلمه پارس در اشعارش چنین می گوید:  حالا اگر از بد، یا خوشٍ روزگار در قرونِ گذشته نام قومی در این نواحی هم "پارس" بوده دیگر دخلی به خود این عبارت و به کار برندگانش -از جمله من- ندارد. در ضمن قومِ غیورِ یاد شده در گذر زمان آنقدر مورد تجاوزِ مغول و عرب و یونانی قرار گرفته و آبستن شده و کودکِ ناخواسته به خشت انداخته که گمان نکنم فرمول مقدسِ خونش دیگر در رگ های ما جریان داشته باشد. پس لطفن به جای گرفتن یقه - یا قلاده ی- سگانِ محترم و پُزِ کورش و داریوش دادن و قمپزِ قله ی دماوند و ویرانه های تخت جمشید در کردن، بکوشید امروز را درست ببینید و فردا را بسازید. آن هم بدونِ خودبرترپنداری و فیسِ نژاد آریایی آمدن که در امروزِ جهان بیشتر اسباب خنده است و مفرح ذات، تا یک حرکت اجتماعی.


صفحه فیسبوک گلرویی و توهین وی به مردم ایران

اکنون سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که این شخص چگونه و با چه احساس امنیتی، چنین اقداماتی را صورت می دهد؟شکی نیست که بسیاری از هنرمندان و نویسندگان حتی اگر یک سوم اقدامات گلرویی را صورت می دادند کافی بود تا حداقل تذکری سنگین دریافت کرده و در نهایت ممنوع الکار شوند.طبیعی هم است با توجه به اینکه هر عمل غیر قانونی در هر کشوری تاوانی دارد که باید پرداخته شود.


حمایت یغما گلرویی از خواننده مرتد و هتاک به ائمه

اما حمل کننده عناوین مختلف شاعر،نویسنده،خواننده،شاعر خواننده های فراری و دوست و همراه ضدانقلاب و ... نه تنها در کمال آرامش به اعتقاد مردم و وطن توهین می کند بلکه اعلام می کند که قصد کوچ از کشور را ندارد.حال در چنین شرایطی اینکه این شخص دیگر باید چه کاری انجام دهد تا تظر مسئولین را به خود جلب کند و یا اینکه چرا مسئولین بین او و بقیه بازیگران ضد انقلاب در نحوه برخورد تبعیض قائل می شوند؟سوالاتی است که مسئولین مربوطه از جمله وزارت ارشاد باید به منظور روشن شدن افکار عمومی پاسخ دهند.

در ادامه برخی از عکس های بحث برانگیز گلرویی با افراد ضد انقلاب و همچنین حمایت هایی که از افراد مسئله دار و فراری داشته است را مشاهده می کنید:

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها