امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152333
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۴۱
تعداد بازدید: 356
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود، هزاران نفر از اقشار مردم از شهرهای مختلف کشور صبح دیروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود، هزاران نفر از اقشار مردم از شهرهای مختلف کشور صبح دیروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر انقلاب در این دیدار پایان یافتن منافع نامشروع آمریکایی ها در ایران را علت اصلی کینه ورزی و دشمنی پایان ناپذیر آنها با جمهوری اسلامی و ملت ایران برشمردند.

حضرت آیت الله خامنه ای، اقدام تاریخی امام خمینی در دادن لقب «شیطان بزرگ» به امریکا را، حرکتی بسیار پرمغز برشمردند و افزودند: رئیس همه شیطانهای عالم، ابلیس است، اما ابلیس کارش فقط اغوا و فریب است در حالیکه آمریکا هم اغوا می کند، هم کشتار هم تحریم و هم فریب و ریاکاری.

اما نکته حائز اهمیت که مورد توجه عموم رسانه های بین المللی نیز قرار گرفته است اظهارات معظم له درباره آینده رژیم اشغالگر قدس می باشد. ایشان با اشاره به جعلی بودن دولت صهیونیستی افزودند: برخی صهیونیست ها گفته اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته ای، 25 سال از دغدغه ایران آسوده شده ایم اما ما به آنها می گوییم شما 25 سال آینده را، اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.

رهبر انقلاب تأکید کردند: در همین مدت نیز روحیه اسلامی مبارز، حِماسی و جهادی، صهیونیست ها را راحت نخواهد گذاشت. در ادامه می تواند بازتاب سخنان معظم له در رابطه با عدم وجود صهیونیست ها در 25 سال آینده را در رسانه های بین المللی و منطقه ای مشاهده کنید.

نابودی 25 ساله اسرائیل در صدر رسانه های بین المللی+ تصاویر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها