امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152349
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 323
به گزارش پیروان مــوعــود، حدادیان با اشاره به اینکه عده ای در داخل کشور در این ایام، سعی بر این دارند تا موضوع آمریکا و اسلام آمریکایی را عادی جلوه ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حدادیان با اشاره به اینکه عده ای در داخل کشور در این ایام، سعی بر این دارند تا موضوع آمریکا و اسلام آمریکایی را عادی جلوه دهند، خاطرنشان کرد: معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس) بحث اسلام آمریکایی را در بدو انقلاب مطرح کرد و آن را یکی از خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد که این مهم در جای جای صحیفه نور قابل رویت است.

وی که در مراسم شب شهادت جواد الائمه در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) سخن می گفت، با اشاره به اینکه در صورت از بین بردن اثر اسلام در داخل کشور، آمریکا می تواند در ایران نفوذ کند یادآور شد: این همان اسلام آمریکایی است که امام خمینی (ره) می فرمود.

این ذاکر اهل بیت(ع) در ادامه با یادآوری اینکه امام خمینی (ره) در ایام دفاع مقدس فرموده بودند اگر این جنگ 20 سال ادامه پیدا کند، ما تا آخر ایستاده ایم، خاطرنشان کرد: با این تفاسیر، ما هنوز 12 سال به امام راحل بدهکاریم.

حدادیان اظهار داشت: در اوایل انقلاب مردم با شعار الله اکبر بر طاغوت غلبه کردند، و در جنگ هم همین شعار را در جبهه ها سر دادند، و اینک نیز، الله همان اکبر است و العياذ بالله "الله"، اصغر نشده است!

وی در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون آرایش انتخاباتی اصولگرایان تاکید کرد: اصولگرایان باید وزن علما را در تصمیمات خود افزایش دهند و افراد اسلام شناس را به مجلس بفرستند.

حدادیان اضافه کرد: ما در ماجرای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، از عملکرد اصولگرایان گله داشتیم چراکه نتوانستند بر سر یک کاندیدای واحد به اجماع برسند. امید است که در انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی با تجربه کسب شده از گذشته، به وحدت برسند.

این مداح اهل بیت در پایان، پیرامون اظهارات اخیرش درباره انتخابات مجلس، که توسط رسانه ها منتشر شده بود، اظهار داشت: بنده حدود دو ماه پيش به صورت تلفنی با شخصی صحبت می کردم و مصاحبه ای در کار نبود. اما آن فرد اخيراً از قول خودش مطالبی را درخصوص مکالمه اش با من بیان کرد که البته بازخوردهای خوبی داشت.

 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها