امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152357
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 376
به گزارش پیروان مــوعــود، نظرسنجی مشترک سی ان ان و او آر سی حاکی است، در حالی که اکثر آمریکایی‌ها به درستی بر این باورند که باراک اوباما در ...

به گزارش پیروان مــوعــود، نظرسنجی مشترک سی ان ان و او آر سی حاکی است، در حالی که اکثر آمریکایی‌ها به درستی بر این باورند که باراک اوباما در آمریکا به دنیا آمده است ولی هنوز بخشی از مردم این کشور معتقدند که اوباما در خارج از آمریکا متولد شده است.

این نظرسنجی افزود: 29 درصد آمریکایی‌ها و 43 درصد جمهوریخواهان بر این باورند که اوباما مسلمان است در حالی که رئیس جمهور آمریکا یک مسیحی است.

9 درصد آمریکایی‌ها معتقدند که شواهد قطعی وجود دارد که اوباما در خارج از آمریکا متولد شده و 11 درصد نیز تاکید کردند که نسبت به این مساله که اوباما در آمریکا متولد نشده باشد، مظنون هستند. اوباما در هاوایی به دنیا آمده است.

در نظرسنجی ای بی سی نیوز و روزنامه واشنگتن پست که در سال 2010 میلادی انجام شد نیز 20 درصد آمریکایی‌ها اعلام کرده بودند که اوباما در خارج از آمریکا به دنیا آمده است.

39 درصد آمریکایی‌ها نیز معتقدند اوباما پروتستان یا مسیحی است. 11 درصد دیگر اعلام کردند که اوباما فردی مذهبی نیست. نظرسنجی دیگری که توسط موسسه سیاست عمومی انجام شده، نشان می‌دهد که 54 درصد جمهوریخواهان معتقدند اوباما مسلمان است.

 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها