امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152362
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 312
بر هیمن اساس حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون کشتی اظهار داشت:محسن حاجی پور بدون هماهنگی و اطلاع تصمیم گرفته چند روزی در کشور آمریکا بماند که این موضوع از ...

بر هیمن اساس حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون کشتی اظهار داشت:محسن حاجی پور بدون هماهنگی و اطلاع تصمیم گرفته چند روزی در کشور آمریکا بماند که این موضوع از نظر فدارسیون کشتی کار کاملاً غیر منطقی و غلطی است اما با اطلاعاتی که هم اکنون ما در اختیار داریم قرار است او به همراه تیم آزاد راهی ایران شود.

بنی تمیم عنوان کرد:از دوستان عزیز خواهش می کنم از هر گونه پیش داوری و اظهار نظر های بی اساس پرهیز کنند و اجازه دهند هر زمان اتفاقی رخ داد آن را تحلیل کنند شما مطمئن باشید فدارسیون کشتی به عنوان یک مرجع که همواره در امر شفاف سازی و تشریح حقایق صاحب قدم بوده در مورد مسائل پیش آمده نیز اگر موردی باشد به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد.

گفتنی است در پایان رقابت های جهانی کشتی فرنگی که در لاس وگاس آمریکا برگزار شد، روسیه با یک طلا، ۴ برنز و ۴۵ امتیاز قهرمان شد.آذربایجان با کسب یک مدال طلا، یک نقره، یک برنز و ۳۹ امتیاز به مقام دوم رسید. اوکراین با یک مدال طلا، یک نقره، ۲ برنز و ۳۵ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد. ایران هم با نقره رضایی و ۲ برنز قادریان و اخلاقی به همراه پنجمی عبدولی با ۳۱ امتیاز چهارم شد.

ایران همچنین در وزنهای ۹۸، ۸۵ و ۷۵ کیلوگرم سه سهمیه المپیک گرفت و برای تصاحب سه سهمیه باقی مانده، ملی پوشان باید به مسابقات گزینشی بروند. در مجموع در این رقابت ها در شش وزن المپیکی(به جزء اوزان ۷۱ و ۸۰ کیلوگرم) ۳۶ نفر سهمیه المپیک را به دست آوردند.، که روسیه و آذربایجان در چهار وزن سهمیه المپیک را کسب کردند، و ایران و اوکراین در سه وزن به این مهم دست یافتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها