امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152366
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۲۳
تعداد بازدید: 190
به گزارش پیروان مــوعــود، حادثه تلخ سقوط جرثقیل از بالای ساختمان در حال احداث اطراف مسجدالحرام آنقدر تلخ ودرد آور بود که ابراز تاسف و تاثر وعرض ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حادثه تلخ سقوط جرثقیل از بالای ساختمان در حال احداث اطراف مسجدالحرام آنقدر تلخ ودرد آور بود که ابراز تاسف و تاثر وعرض تسلیت برای جانباختگان وطلب صبر ومغفرت برای بازماندگان آن عزیزان هرچند کم وناچیز است ولی تنها کاری است که حقیر توانایی انجامش رادارم.

نکته بهت آور در این قضیه این است که عده ای معتقدند، دولت سعودی باید از کشورهایی که زائرانشان در این میان مجروح ویا کشته شده اند عذر خواهی رسمی نماید واظهارات امیر مکه مبنی بر شفای عاجل حادثه دیدگان از درگاه الهی درقبال سهل انگاری درایجاد فضای امن کارگاهی بسیار ناکافی وغیر مسئولانه است.

سوال اساسی از معترضان این است که شما بر چه مبنایی خواهان عذرخواهی مقامات سعودی از مسلمانان و رهبران کشورهای اسلامی می باشید؟ از ابتدای شروع اعتراض های مردمی در بحرین برای پایان یافتن ظلم وستم خاندان آل خلیفه در تمامی حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در قبال اکثریت شیعه که از کمترین حقوق مدنی و اجتماعی برخوردار بودند، دولت عربستان با ارسال نیروی تا دندان مسلح نظامی به بحرین دست به کشتاروحشیانه مردم بی گناه که هیچ سلاحی هم در دست نداشتند ودر نهایت آرامش به راهپیمایی می پرداختند، زد وحمام خون در منامه وسایر شهرهای بحرین به راه انداخت . آیاشاه سعودی از کسی عذرخواهی کرده است؟

درسوریه وعراق هم فرماندهان نظامی سعودی برای آموزش تروریست ها وارد شدند وهم با سرازیر کردن میلیاردها دلر پول به جیب وحشی هایی مانند النصره ، داعش و ارتش به اصطلاح آزاد موجبات تجهیز آنان به سلاحهای پیشرفته آمریکایی واروپایی را فراهم آورد ودر تمام این سالها از همه اقدامات کثیف وتهوع آور آن حیوانات قاطعانه حمایت کرده ومی کند. نظیر بستن دست های مردی بی گناه که به شدت هم کتک خورده ، فقط به خاطر اینکه مثلا شیعه است که در بسیاری از موارد قربانیان از برادران اهل سنت نیز بوده اند، تجاوز جنسی گروهی به همسر گریان وملتمسش، بریدن سرهای فرزندان معصوم وبی گناهش ودر آخر تکه تکه کردن خود وی در برابر دوربین فیلمبرداری ، آیا شاه سعودی از کسی عذر خواهی کرده است؟

دریمن با حمایت همه جانبه آمریکا، اروپا و رژیم غاصب صهیونیستی وبا هواپیماهای فوق مدرن وپیشرفته ای که از آنان خریداری کرده روزانه هزاران کیلو بمب  در شهرهای تعز، صنعا، صعده وعدن را برسر غیر نظامیان ومردم بی گناه در مدارس، بیمارستانها، مساجد و منازل مسکونی می ریزد وحتی در ماه حرامی چون ماه مبارک رمضان هم به جنایات خود پایان نمی دهد تا مردم مظلوم یمن روزه خودرا در میان عزیزان غلطیده به خونشان افطار نمایند. آیا شاه سعودی از کسی عذر خواهی کرده است؟

در حمله ددمنشانه رژیم اشغالگرقدس به نوار غزه به جای حمایت از جریان مقاومت هر روز به آنان فشار وارد میکرد وخواهان پایان مقاومت وتسلیم در برابر وحشی های صهیونیست می شد . وقتی نخست وزیر کودک کش صهیونیست به خاطر آن حمایتها از دولتش عربستان را متحد استراتژیک اسرائیل معرفی نمود آیا شاه سعودی از کسی عذر خواهی کرده است؟
نه او هرگزعذر خواهی نمی کند چون سلمان به جای اینکه خادم الحرمین شریفین در شهرهای مکه معظمه ومدینه منوره جهت خدمت به مسلمانان جهان باشد خادم الحرمین کثیفین در واشنگتن، لندن وتلاویو گشته و کمربند خود را برای خدمت به آرمانهای ننگین صهیونیسم محکم نموده است وماموریتی از سوی اربابان بیشرفش همچون نتانیاهو ندارد جز کشتار سهل انگارانه مسلمانان بوسیله جرثقیل ویا به خاک وخون کشیدن عامدانه از طریق هواپیما وحمایت از گروه های تروریستی . اوج پستی وی وقتی مشخص میشود که در میان جوی خونی که توسط او در کشورهای اسلامی به راه افتاده با یک کاروان هزارنفره از شاهزادگان رو به مرگ و خرفش برای خوشگذرانی وعیش ونوش به سواحل فرانسه می رود!

 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها