امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152380
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۴۰
تعداد بازدید: 315
به گزارش پیروان مــوعــود -  فارس: معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست با انتشار تصویری از حجت‌الاسلام حسن روحانی ...

به گزارش پیروان مــوعــود -  فارس: معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست با انتشار تصویری از حجت‌الاسلام حسن روحانی به تمجید از وی پرداخت.

وی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:  رییس جمهور روحانی را در این سال ها بهتر شناختم. ایشان علاوه بر اینکه یک حقوقدان است، یک فرد اخلاق گرا و نیز یک استراتژیست واقعی است.

استراتژیست بودن او را می شود در ایجاد امید میان مردم، در مهار تورم افسار گسیخته، در به نتیجه رساندن مذاکرات دشوار و پیچیده هسته ای و در مقابله با فساد مشاهده کرد. شاید همین نگاه راهبردی، منتقدین بی انصاف او را اینگونه نگران کرده است.

دو روز پیش آقای روحانی مطالب مهمی را در جمع سپاهیان عزیز گفت که باز هم استراتژیست بودن او را تایید می کند. از جمله اینکه: «امروز بعد از برجام و تحریم، کشور نیاز به حرکت بزرگ دارد. امروز دشمن تنها صهیونیست‌ها، امریکا و تروریست‌ها نیستند، بلکه دشمن امروز ریزگردها، بیکاری، رکود، تورم، سست شدن اخلاق و ایمان در جامعه هستند که بسیار خطرناکند.» البته از ایشان نپرسیده ام، ولی بنظرم آقای روحانی شطرنج را هم خوب بلد است

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها