امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152390
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 400
سلسله همايش هاي "آيينه هاي صبور" همزمان با سي و پنجمين سالگرد پاسداشت دفاع مقدس در تجليل و تكريم از مقام همسران جانبازان برگزار مي شود.

به گزارش ستاد خبري سلسله همايش هاي "آيينه هاي صبور"، در سي و پنجمين سالگرد پاسداشت اين حماسه مردمي در سال جاري با رويكرد الگوهاي سبك زندگي اسلامي و ايراني به سراغ همسران ايثارگران مي رويم. 
 
معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري تهران بر آن است تا با برگزاري سلسله همايش هاي "آيينه هاي صبور" در اين راستا گامي برداشته و ٥ همايش در شهر تهران برگزار كند. 
 
همسران جانبازان قطع دو پا، قطع دو دست، بصير (نابينا از دو چشم)، شيميايي بالاي ٧٠ درصد و اعصاب و روان و قطع نخاع مهمانان ويژه اين همايش ها هستند. 
 
آيينه هاي صبور همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار مي شود. 
 
هدف اين همايش ها تجليل از همسران جانبازاني است كه قهرمانانه سال ها با صبر و استقامت در اين مسير نوراني همراه بوده و لحظاتي از أهداف بلند خود كوتاه نيامده و با مشكلات جنگيده اند. 
 
همسران جانبازان از وجود مرداني ايثارگر و جان بر كف بهره مندند كه تلاش آنها در چنين شرايطي براي حفظ و حراست از كانون گرم خانواده يقينا بايد براي نسل امروز تبيين و مطرح شود. 
 

همسرانی که کانون خانواده با فداکاری آنها همواره گرم بوده و با قهرمانان ملی ما سال ها عاشقانه و البته با مشقت هاي فراوان زندگي ها ساخته اند اما امروز سرافراز در كنار جانبازان ايستاده اند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها