امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152407
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 383
به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ جنگ‌زدگان سوری که از چنگال تروریست‌های جانور خوی داعش به کشورهای مختلف دنیا پناه آورده‌اند؛ مورد ...

به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ جنگ‌زدگان سوری که از چنگال تروریست‌های جانور خوی داعش به کشورهای مختلف دنیا پناه آورده‌اند؛ مورد آزار و اذیت و (در مواردی) ضرب و شتم شدید پلیس قرار می‌گیرند.رسانه‌های کردی با انتشار فیلمی از ورود پناهجویان سوری به کشور مجارستان، از ضرب و شتم آنان توسط افسران مجار خبر دادند.

بر اساس این گزارش، پلیس مجارستان در منطقه مرزی "هورگوش" که فاصله کوتاهی تا صربستان دارد، از ورود آوارگان سوری به این کشور جلوگیری کرد و زمانی‌که با مقاومت پناهجویان روبرو شد؛ آنان را مورد ضرب و شتم قرار داد.

نیروهای پلیس پس از ضرب و شتم آوارگان با "باتوم"، گازهای فلفل را به سوی آنان برتاب کردند که موجبات تنگی نفس آن را فراهم ساخت.

در این فیلم، پدر سوری را مشاهده می‌کنید که با صورتی خونین، کودک خود را سخت در آغوش گرفته و بیش از این، اجازه تعرض به افسران مجارستانی نمی‌دهد.

مادران و کودکان سوری نیز همگی در حال گریه و نفرین کردن مجارها بدلیل این اقدام غیر انسانی هستند.

گفتنی است، روز 17 مردادماه نیز ویدئویی مبنی بر لگد زدن خبرنگار شبکه N1 TV مجارستان به یک پدر سوری که کودک خود را در آغوش کشیده بود، منتشر شد که خشم مردم سراسر جهان را در پی داشت.

تصاویرضرب و شتم فجیع آوارگان سوری در مرز مجارستان

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار