امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152408
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 237
گروه بین الملل پیروان مــوعــود، مقوله تروریسم و مبارزه با آن را می توان بزرگتریم معضل بشری از زمان آغاز هزاره سوم تا کنون دانست، معضلی که به دلیل ...

گروه بین الملل پیروان مــوعــود، مقوله تروریسم و مبارزه با آن را می توان بزرگتریم معضل بشری از زمان آغاز هزاره سوم تا کنون دانست، معضلی که به دلیل ابعاد و زوایای گوناگون نمی توان قاطعانه تعریف مشخصی از آن بروز داد. بطور نمونه افکار عمومی بین المللی در حالی در سال 2001 و 2003 تحت عناوین مبارزه با تروریسم شاهد حمله ی نیروهای ناتو و آمریکا به افغانستان و عراق بود که همین دول تا چندی پیش حمایت های پیدا و پنهان شان از طالبان و رژیم بعثی عراق قابل کتمان نبود.

اکنون و با توسعه بیش از پیش تروریسم و روی کار آمدن گروهی تروریستی به نام داعش که عملکردش در کاربرد خشونت حیرت جهانیان را در برداشته، بشریت به گونه ای دو چندان با بحران تروریسم روبرو است.

در طول روزهای اخیر دو تصویر جالب در رسانه های اروپایی و از سوی عناصر مستقل دست به دست در حال چرخیدن است، تصاویر که بر بالای یکی از آن دو پرنده ایرانی و آمریکایی در حال گفتگویند، پرنده هایی که ظاهرا و به باور منتشر کنندگان آنان در پی صلح اند، اما بر سر پدر تروریست های جهان نشسته اند.

تصویر دیگر خوکی را نشان می دهد که بسان مادر تروریست های جهان در حال پرورش و شیر دادن به بچه خوک هایی است که مدام جامعه بین المللی را به مخاطره می اندازند و هر آن چه جامعه بین المللی و دول غربی صادقانه یا غیر صادقانه به مقابله با بچه خوک ها می پردازد، با مادر و پرورش دهنده خوک ها مماشات می نماید.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار