امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15241
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۳
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان بهروز کارخانه‌ای در نشستی مطبوعاتی با بیان اینکه تعداد 451 هزار و 810 نفر در استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان بهروز کارخانه‌ای در نشستی مطبوعاتی با بیان اینکه تعداد 451 هزار و 810 نفر در استان همدان به حسن روحانی رأی دادند اظهار داشت: مردم با حماسه‌آفرینی خود یک بار دیگر شادی را به جامعه تزریق کردند.

وی ادامه داد: ستاد انتخاباتی روحانی در همدان در نخستین گام در عرصه تبلیغات به بازار وصل شد و در میان بازار حامیانی را جذب کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در استان همدان ابراز داشت: مردم همدان در راستای کمک به ستاد مبلغ 9 میلیون تومان کمک کردند و مبلغ 80 میلیون تومان نیز از ستاد مرکزی در تهران به ما اختصاص دادند و این کل هزینه‌های ما در ستاد استان بود.

وی افزود: موفقیت روحانی در انتخابات ثابت کرد که پول و هزینه زیاد در تبلیغات مؤثر نیست و حسن روحانی به خاطر صداقت و ادبیات خود در قلوب مردم رخنه کرد و در انتخابات پیروز شد.

کارخانه‌ای با اشاره به اینکه هیچ کس به دنبال سهم‌خواهی از روحانی نیست بیان داشت: تمام شایعات مبنی بر اینکه افراد فعال در ستاد به دنبال سهم‌خواهی و گرفتن پست و مقام هستند درست نیست و من این مسائل را کذب محض می‌دانم.

وی اضافه کرد: دولت روحانی دولت تدبیر و امید است نه دولت تعجیل و ما اتوبوسی نیامدیم که اتوبوسی برویم.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در استان همدان ابراز داشت: نشست خبری به درخواست برخی از اصحاب رسانه تشکیل شده و ما از همه کسانی که در خلق حماسه سیاسی سهیم بودند تشکر می‌کنیم و قدردان مردم به خاطر حضور حماسی و گسترده در انتخابات هستیم.

وی با بیان اینکه حسن روحانی برای حاشیه شهر و روستاها برنامه دارد خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید روحانی برای حاشیه شهر، روستاها و معیشت مردم با جذب سرمایه‌گذاری، ایجاد و افزایش اشتغال برنامه‌ریزی کرده است.

کارخانه‌ای افزود: پرداخت یارانه نقدی به دهک‌های پایین و ایجاد امنیت سرمایه‌گذاری برای دهک‌های سرمایه‌دار جزو برنامه‌هاست.

به گفته وی رئیس جمهور منتخب، نحوه پرداخت و هدفمندی یارانه‌ها را به آرای عمومی خواهد گذاشت.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در استان همدان در ادامه تصریح کرد: احزاب و گروه‌های زیادی و به ویژه اصلاح‌طلبان از روحانی حمایت نکردند و در زمانی که هاشمی از او حمایت کرد دیگر گروه‌ها نیز اقدام به حمایت از وی کردند.

وی ادامه داد: در انتخابات مردم رأی دادند و روحانی پیروز شد و بعد از اینکه عارف کنار کشید اصلاح‌طلبان به گزینه روحانی رسیدند.

کارخانه‌ای اذعان کرد: ستاد انتخاباتی حسن روحانی به عنوان دفتر مردمی برای پاسخگویی به مردم و رسیدگی به مسائل با تغییر محل و استقرار در مکان جدید دایر است.
انتهای پیام/89019/ج40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها