امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152412
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 332
به گزارش پیروان مــوعــود، شاه سلمان و باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در این تماس تلفنی پیرامون تحولات منطقه و بین المللی گفت‌وگو کردند. این ...

به گزارش پیروان مــوعــود، شاه سلمان و باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در این تماس تلفنی پیرامون تحولات منطقه و بین المللی گفت‌وگو کردند. این خبرگزاری به موضوع تدارک عربستان برای گسترش حملات زمینی خود به خاک یمن اشاره نکرد.

کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا از کودک کشی عربستان در یمن حمایت کرده و سازمان های بین المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل تاکنون واکنش عملی از خود نشان نداده‌اند. جنبش انصار الله با صدور فراخوان عمومی از نیروهای مقاومت مردمی و مردم یمن خواست در همه مناطق به حالت آماده باش امنیتی باشند. این جنبش به نیروهای مقاومت مردمی دستور گشت زنی‌های مداوم و بازرسی‌های دقیق صادر کرد. فراخوان انصارالله برای اعلام آماده باش در صنعا در پی تجاوز زمینی عربستان و کشورهای عضو ائتلاف تجاوز به یمن به مارب واقع در شمال شرقی این کشور صادر شد. عربستان با ائتلاف 9 کشور عربی منطقه به جز عمان با همراهی آمریکا از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده‌ای را علیه یمن آغاز کرد تا عبد ربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابیون یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تامین می‌کنند، جلوگیری کند.

 

منبع: میزان

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار