امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152415
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 363
به گزارش پیروان مــوعــود، دکتر ناصر چرخساز با اعلام اجرای عملیات امدادرسانی سیل و آبگرفتگی در ۱۰ استان کشور از چهارشنبه گذشته تا ساعت ۱۸ روز ...

به گزارش پیروان مــوعــود، دکتر ناصر چرخساز با اعلام اجرای عملیات امدادرسانی سیل و آبگرفتگی در ۱۰ استان کشور از چهارشنبه گذشته تا ساعت ۱۸ روز جمعه، افزود: البرز، زنجان، خراسان شمالی، سمنان، اصفهان، تهران، مازندران، گلستان و چهارمحال و بختیاری استان های متاثر از سیل و آبگرفتگی هستند.

وی به امدادرسانی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در ۲۲ شهرستان اشاره کرد و افزود: نیروهای امدادی هلال احمر به متاثران سیل و آبگرفتگی شهرستان های کرج، شهریار، کوهپایه، نوشهر، نور، بندرعباس، سرخه، زنجان، کوهرنگ، بجنورد، اسفراین، مانه و سلمقان، گرگان،آرادان، کردکوی، کلاله، آزادشهر، بندرگز، بندپی، سوادکوه، آمل و علی آباد به همراه ۲۲ روستا امدادرسانی کردند.

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه از روز چهارشنبه تا ساعت ۱۸ روز جمعه به ۸۳۰ نفر از متاثران سیل و آبگرفتگی امدادرسانی شده است، عنوان کرد: ۲۲۵ تن از متاثران سیل و آبگرفتگی نیز توسط جمعیت هلال احمر اسکان داده شده و ۴۲ تن نیز پس از نجات به مناطق امن منتقل شدند، علاوه بر آن تخلیه آب از ۱۵۰واحد مسکونی نیز انجام شده است.

چرخساز خاطرنشان کرد: بر اثر وقوع سیل و آبگرفتگی پنج تن مصدوم شده اند که چهار تن به صورت سرپایی مداوا و یک نفر نیز برای ادامه درمان به مراکز درمانی منتقل شد.

 

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار