امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152437
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۰۸
تعداد بازدید: 345
به گزارش پیروان مــوعــود، محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در هشتاد و پنجمین نشست خبری خود در خصوص پرونده 3 هزار میلیاردی اظهار داشت: این پرونده ...

به گزارش پیروان مــوعــود، محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در هشتاد و پنجمین نشست خبری خود در خصوص پرونده 3 هزار میلیاردی اظهار داشت: این پرونده متهمان متعددی داشته و اینکه بعضی می‌گویند وقفه‌ای ایجاد شده به دلیل تغییر قاضی پرونده است.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: هنگامیکه قاضی سراج به بازرسی کل کشور رفت پرونده آماده برای محاکمه غیابی بود اما چون قاضی عوض شد و پرونده سنگین است زمان می‌برد تا قاضی جدید مطالعه کند.

اژه‌ای تصریح کرد: هم‌اکنون 45 نفر در حال محاکمه هستند و این 45 نفر در رابطه با بانک صادرات متهم‌اند و کیفرخواست برایشان صادر شده است.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: در 3 جلسه دادگاه فقط کیفرخواست خوانده شده و این 45 نفر از مدیرعامل سابق بانک صادرات گرفته تا بقیه متهمان مرتبط به بانک صادرات هستند که همه آنها با قرار مناسب آزادند و به ترتیب احضار و دعوت می‌شوند تا محاکمه صورت بگیرد.

وی افزود: اتهامات این افراد متفاوت است اما همه مرتبط با همین پرونده بانک صادرات‌اند و به تناسب دادگاه یک تا چند نفرشان به دادگاه احضار و دعوت شده و محاکمه صورت می‌گیرد.

این مقام ارشد قضایی در مورد خاوری خاطرنشان کرد: خاوری که نیست و باید غیابی محاکمه شود.

 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها