امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۲۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152484
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۳۸
تعداد بازدید: 339
تئاتر محیطی "هم قدم با خاکی های سپید" هم زمان با هفته دفاع مقدس و درمنطقه سعادت آباد تهران اجرا می شود.

به گزارش پیروان مــوعــود، معاونت اجتماعی شهرداری منطقه دو تهران به کمک جمعی از بسیجیان گروه جهادی چشمه کوثر و با همکاری یگان امام هادی (علیه السلام) نمایشگاهی با عنوان "هم قدم با خاکی های سپید" برگزار می کند. به گفته مهندس بیسادی، مدیر فرهنگی شهرداری منطقه دو تهران؛ هم قدم با خاکی های سپید اولین پرفورمنس یا همان تئاتر محیطی دفاع مقدس می باشد. شروع راه اندازی این نمایشگاه از ابتدای شهریور ماه امسال بوده و تا کنون بیش از ۹۰% این پروژه آماده شده است.

مهندس بیسادی با تاکید بر اینکه این حرکت بزرگ ارزشی برای اولین بار در منطقه سعادت آباد صورت می گیرد، افزود فضای فکری ایجاد شده در داستان نماش به شدت اثر گذار و برای طیف مخاطب جذاب خواهد بود.

به گفته مهندس محمد مهدی فخیم جو، مدیر اجرایی نمایشگاه، در این اجرا ۱۵۰ نفر گروه اجرایی شامل؛ بازیگران، کارگردان، طراحان صحنه و نور و صدا، چهره پردازان، دستیاران صحنه و دیگر عناصر اجرایی می باشد. این نمایشگاه در وسعت ۵/۲ هکتار و دارای بخش های غرفه های فرهنگی، ۷ سالن اجرا و ۶ یادمان دفاع مقدس می باشد.

آغاز فعالیت نمایشگاه هم زمان با هفته دفاع مقدس از یکم تا دهم مهرماه و هر شب از ساعت ۱۹ در۶ نوبت، پذیرای بازدید کنندگان گرامی است. محل برگزاری این نمایشگاه واقع در سعادت آباد، بعد از میدان کتاب، بلوار کوهستان می باشد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت نمایشگاه به آدرس www.khakisepid.ir مراجعه نمایند.

برچسب ها:
آخرین اخبار