امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152501
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۳۹
تعداد بازدید: 464
هم‌زمان با فرارسیدن روز نهم ذی‌الحجه دعای پرفیض عرفه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از شبکه‌های مختلف سیما و صدا پخش می‌شود.

به گزارش پیروان مــوعـود، علاقه‌مندان به زمزمه دعای پرفیض عرفه درصورتی‌که موفق به حضور در مساجد و حسینیه‌ها ها برای قرائت این دعا نشوند، می‌توانند با انتخاب یکی از شبکه‌های رادیو یا تلویزیون از برکات این زمزمه عارفانه بهره‌مند شوند. بر این اساس، شبکه یک سیما روز چهارشنبه پخش "دعای عرفه" صحرای عرفات را ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می‌کند. این دعا را محمدرضا غلامرضازاده قرائت می‌کند.

شبکه دو سیما نیز مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه حضرت سیدالشهدا (ع) از حرم حضرت معصومه (س) پوشش خواهد داد.

شبکه سه تجهیزات فنی خود را در حرم امام رضا (ع) مستقر کرده تا مخاطبانش را از زمزمه "دعای عرفه" بهره‌مند کند. این مراسم ساعت ۱۵:۳۰ آغاز می‌شود.
شبکه چهار سیما "دعای عرفه" را از مسجد جمکران برای مخاطبانش پخش خواهد کرد.

شبکه پنج سیما پخش "دعای عرفه" را از مهدیه تهران بر عهده دارد. در این مراسم که از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می‌شود، سید مهدی میرداماد دعای عرفه را می‌خواند.

شبکه قرآن از مسجد دانشگاه تهران زمزمه‌های دعای عرفه را از زبان حجت الاسلام پناهیان برای مخاطبانش پخش می‌کند. این مراسم ساعت ۱۴:۱۵ آغاز می‌شود.

شبکه شما نیز مراسم دعای عرفه را از خراسان رضوی و حرم ثامن‌الحجج حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) ساعت ۱۴ پخش می‌کند.

در رادیو نیز چند شبکه صدای عارفانه عرفه را روی امواج مستقر می‌کنند.

رادیو فرهنگ مراسم دعای عرفه را از مسجد مقدس جمکران از ساعت ۱۵ تا ۱۷ پخش می‌کند. رادیو قرآن مراسم دعای عرفه در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی را از ساعت ۱۴ تا ۱۸:۳۰ پوشش می‌دهد. شبکه رادیویی تهران مراسم دعای عرفه را از مسجد هدایت گزارش می‌کند و رادیو ایران نیز دعای عرفه در صحرای عرفه را پخش می‌کند

نوای ملکوتی دعای عرفه حرم مطهر حضرت معصومه (س) هم مستقیم از رادیو معارف پخش خواهد شد. برنامه «نوای ملکوت» به تهیه‌کنندگی حسن عربی از ساعت ۱۴:۴۵ تا ۱۵: ۱۷ چهارشنبه یکم مهر از رادیو معارف پخش می‌شود.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها