امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 2
۰۷:۱۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 152505
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 3688
مستند زیبا و دیدنی تک تیرانداز به کارگردانی وحید فراهانی و به تهیه کنندگی سید هاشم موسوی در تلویزیون اینترنتی نصر تولید شده است.

پیروان مـوعــود؛این دو مستند ساز این بار به سراغ سوژه‌ای رفتند که ملیتی عراقی دارد اما در ایران ساکن است که به دلیل اتفاق های به وجود آمده تصمیم می گیرد در امر جهاد پیش قدم باشد.
جهاد یک تک تیرانداز می‌تواند برای مخاطب جذابیت‌هایی داشته باشد تا به این واسطه با شرایط بحران زده منطقه و کشورهای اطراف آشنا شود. «تک تیرانداز» آخرین اثر وحید فراهانی در مقام کارگردان است که به تازگی ساخته شده است.

 


از نکات قابل توجه که باید به آن دقت داشت این است که این گروه مستند ساز ایرانی برای ساخت مستند «تک تیرانداز» و ثبت تصاویر لازم به همراه جبهه مقاومت وارد شهر «بی جی» شدند که در 200 کیلومتری موصل قرار دارد. البته گفتنی است این منطقه توسط داعش طی 40 عملیات انتحاری در هفته گذشته تصرف شد.
اما نکته‌ای که مدیران و مسئولین امر بهتر است به آن توجه ویژه داشته باشند، این است که این گروه مستندساز برای به تصویر کشیدن آنچه که در فیلم می‌بینید 1 کیلومتر وارد منطقه داعش شدند جایی جلوتر از خط مقدم.

 
دریافت کنید !
 
دریافت کنید !
   
آخرین اخبار
پربازدید ها