امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152508
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 453
به گزارش پیروان مــوعــود، نیروهای ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی در ادامه عملیات پاکسازی مناطق شرقی استان حلب و شکست محاصره فرودگاه کویرس شب گذشته طی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، نیروهای ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی در ادامه عملیات پاکسازی مناطق شرقی استان حلب و شکست محاصره فرودگاه کویرس شب گذشته طی عملیاتی موفق شدند با حملات سنگین علیه مواضع عناصر تروریستی داعش کنترل روستای «تل ریمان» را به دست آوردند.

نیروهای سوری بعد از این عملیات به سمت روستای راهبردی «الصالحیه» پیشروی کردند و  موفق شدند روستا را بطور کامل از وجود عناصر تروریستی پاکسازی کنند.

دو روستای مهم و راهبردی «تل ریمان و الصالحیه» درای اشراف کامل بر شهرک «عین سایر» واقع در حومه شرقی استان حلب می باشد و می توان از طریق این دو روستا رفت و آمد و تحرکات تروریست ها را زیر نظر داشت.

از سوی دیگر فرودگاه نظامی کویرس که تنها نقطه نظامی در کنترل ارتش سوریه در منطقه ریف شرقی است از اهمیت بالایی برخوردار است.

مناطق اطراف فرودگاه نظامی کویرس تحت کنترل تروریست‌های داعش است و نزدیک‌ترین منطقه تحت کنترل ارتش سوریه به این فرودگاه دست‌کم 10 کیلومتر با آن فاصله دارد.

 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها