امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152535
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۴۱
تعداد بازدید: 292
به گزارش پیروان مــوعــود، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی قائم‌مقام جامعه روحانیت مبارز در حاشیه مراسم ترحیم حبیب‌الله جاسبی برادر عبدالله ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی قائم‌مقام جامعه روحانیت مبارز در حاشیه مراسم ترحیم حبیب‌الله جاسبی برادر عبدالله جاسبی عضو هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت وحدت اصولگرایان اظهار داشت: همگرایی در مراحل خوبی قرار دارد و جلسات اصولگرایان همیشه برگزار می‌شده است. 

وی درباره شورای هماهنگی اصولگرایان گفت: تشکیل این شورا دنبال می‌شود.

قائم‌مقام جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این پرسش که آیا از آقای علی لاریجانی یا نماینده وی برای حضور در شورای هماهنگی اصولگرایان دعوت شده است، افزود: هنوز به آنجا نرسیده است ولی از او دعوت خواهد شد. 

تقوی در پاسخ به این پرسش که آیا جبهه پایداری در شورای هماهنگی اصولگرایان حضور دارد، ادامه داد: همه احزاب اصولگرا در این شورا حضور دارند، ضمن اینکه جلسات جبهه پایداری، حزب موتلفه و جمعیت ایثارگران نیز از یک سال قبل برگزار شده است و قرار است این جلسات به جایی برسد که برای آن هسته مرکزی شکل بگیرد و هماهنگ‌کننده ما با شعبه‌ها و شاخه‌ها باشد.

وی با تاکید بر اینکه رسیدن اصولگرایان به وحدت غیرممکن نیست، در پاسخ به این پرسش که آیا آقای احمدی‌نژاد در شورای هماهنگی و همگرایان اصولگرایان حضور خواهند داشت، گفت: ما با احزاب اصولگرایی در حال کار کردن هستیم.

تقوی در خصوص ارتباط یکتا با اصولگرایان نیز افزود: یکتا رابطه خوبی با ما دارد و آنها در جلسات خود از مابقی اصولگرایان دعوت کرده‌اند و در همایش سراسری آنها آیت‌الله موحدی کرمانی،‌ بنده و دبیران احزاب دیگر سخنرانی داشته‌اند. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احمدی‌نژاد را اصولگرا می‌دانید، یادآور شد: مگر من معیار و شاخص اصولگرایی هستم تا درباره افراد اظهار نظر کنم؟

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها