امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152538
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 254
به گزارش پیروان مــوعــود ، این مراسم تولد در دفتر علی پروین برگزار شد تا او ورود به سن هفتاد سالگی را جشن بگیرد. جالب ترین نکته این مراسم حضور ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، این مراسم تولد در دفتر علی پروین برگزار شد تا او ورود به سن هفتاد سالگی را جشن بگیرد. جالب ترین نکته این مراسم حضور همزمان برانکو مربی فعلی پرسپولیس و حمید درخشان مربی فصل گذشته این تیم بود.

در این مراسم در ابتدا به رسم کسوت محمد خوردبین کیک تولد خودش را فوت کرد و بعد از آن نوبت به علی پروین رسید که کیک تولد فوت کند. البته از آنجایی که پروین محبوبیت زیادی دارد در دیوار های محل جشن پارچه نویسهایی با مضمون "سلطان تولدت مبارک" برای علی پروین نصب شده بود.

به رسم همیشه که علی پروین به عنوان بزرگتر پرسپولیس نقش حمایت کننده دارد او دقایقی در کنار برانکو نشست و با او خوش و بش کرد.

بعد از مراسم کیک نوبت به گرفتن عکسهای سلفی رسید که حمید درخشان و برانکو از آن بی بهره نبودند. با وجود اینکه برانکو جای درخشان را در پرسپولیس پر کرد و از ابتدای حضور برانکو درخشان بارها بر علیه او مصاحبه کرده بود ولی در کمال تعجب در بازار داغ عکس گرفتن، برانکو و درخشان هم در کنار هم عکس دو نفره انداختند. حالا معلوم نیست که آیا این عکس پایانی است بر انتقادهای درخشان یا خیر؟!

تصاویر/ برانکو و درخشان در تولد سلطان

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها