امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152588
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: 285
به گزارش پیروان مــوعــود، مقامات پنتاگون از پرواز هواپیماهای شناسایی روسیه و پهپادهای این کشور بر فراز آسمان غرب سوریه خبر دادند. پنتاگون می گوید ...

به گزارش پیروان مــوعــود، مقامات پنتاگون از پرواز هواپیماهای شناسایی روسیه و پهپادهای این کشور بر فراز آسمان غرب سوریه خبر دادند. پنتاگون می گوید این پروزها ظاهراً برای آشنایی روسیه با منطقه بوده است. بر این اساس پروازها بر فراز آسمان استان ادلب در منطقه تحت اشغال نیروهای داعش صورت گرفته است. در لاذقیه نیز چند پرواز انجام شده است که ۲ذهزار نیروی نظامی روسیه در آنجا مستقر هستند.

به گفته مقام های آمریکایی اقدامات نظامی روسیه برای حمایت از نیروهای نظامی ارتش سوریه بوده است.  طبق ادعای آمریکایی ها نیروهای نظامی روسیه هماهنگ با مقامات ایران و سوریه عملیات هوایی خود را انجام می دهند. در اولین پروازهای شناسایی روسیه از هواپیماهای بدون سرنشین و با سرنشین استفاده کرده است.

گزارش ها حاکی است پروازهای تمرینی هواپیماهای نظامی روسیه در اوایل هفته گذشته شروع شده تا پس از آن حملات هوایی نیروهای روسیه به مواضع داعش در سوریه انجام گیرد. ویژگی هواپیماهای روسی آن است که توانایی حمل موشک های زیادی را دارند و می توانند مسئولیت پشتیبانی عملیات زمینی را بر عهده بگیرند.

 

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها