امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15260
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۱
تعداد بازدید: 135
زهره طبیب‌زاده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص دریافت وجه در مدارس، اظهار داشت: هزینه ...

زهره طبیب‌زاده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص دریافت وجه در مدارس، اظهار داشت: هزینه مدارس غیردولتی متناسب با نرخ تورم و افزایش قیمت‌ها تعیین و تصویب می‌شود اما در مدارس دولتی بر اساس قانون نباید وجهی گرفته شود البته پس از فصل ثبت‌نام، مدارس با توافق خانواده‌ها می‌توانند اقدام به دریافت وجه کنند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دولت بارها اعلام کرده است که دریافت اجباری هر گونه وجه در مدارس تخلف است، عنوان کرد: آموزش و پرورش دارای یک ستاد ثبت‌نام است که در صورت تخلف باید با آنها تماس گرفته شود و آنها نیز باید جوابگوی خانواده‌ها باشند.

* مطالعات معوقه بازنشستگان فرهنگی پرداخت شده است
طبیب‌زاده در خصوص تأخیر در پرداخت مطالبات فرهنگیان توسط آموزش و پرورش، اظهار داشت: دولت نهم و دهم در خصوص مطالبات معوقه فرهنگیان اقدامات بسیار اساسی انجام داد؛ به طوری که در دولت نهم وزیر وقت آموزش و پرورش، پرداخت مطالبات معوقه سال 79 فرهنگیان بازنشسته و شاغلینی که در پرداخت حقوق و مزایای آنها وقفه صورت گرفته بود را پیگیری می‌‌کرد.

وی ادامه داد: وزیر آموزش و پرورش چند روز پیش برای پاسخ به سؤالات نمایندگان به مجلس آمده بود و عنوان کرد که تمام مطالبات معوقه بازنشستگان پرداخت شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: مطالبات معوقه بازنشستگان استانی نیز پرداخت شده است و فقط کار توزیع آن در استان‌ها انجام نشده است و فقط باید به حساب بازنشستگان فرهنگی واریز شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار