امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152603
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۱۶
تعداد بازدید: 274
به گزارش پیروان مــوعــود، دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس در حالی از هفته هفتم لیگ برتر برگزار شد که دروازه‌بان نیمکت نشین ...

به گزارش پیروان مــوعــود، دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس در حالی از هفته هفتم لیگ برتر برگزار شد که دروازه‌بان نیمکت نشین پرسپولیس به پشت دورازه این تیم رفت و از آنجا نیمه دوم را تماشا کرد.  حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانید.

* هواداران ترکتورسازی مانند نیمه اول به شدت به تصمیمات محسن ترکی معترض بودند و علیه او شعار‌هایی سر دادند. هواداران این تیم بعد از اینکه داور پنالتی به سود پرسپولیس اعلام کرد، به شدت علیه داور موضع گرفتند.

* در نیمه دوم هنگامی‌که نفرات نیمکت نشین پرسپولیس برای گرم کردن به پشت دروازه تیمشان رفتند، ایمان صادقی دروازه‌بان نیمکت نشین پرسپولیس نیز به پشت دروازه تیمش رفت تا از آنجا بازی را تماشا کند. او در بازی توصیه‌هایی را نیز به سوشا مکانی می‌کرد.

* در دقیقه ۷۵ سامان نریمان‌جهان جایگزین شاهین ثاقبی شد. مساله‌ای که موجب شد تا ثاقبی با ناراحتی زمین را ترک کند و به جای نشستن روی نیمکت، به رختکن برود. این بازیکن هنگامی که به سمت رختکن می‌رفت با واکنش منفی هواداران مواجه شد و تماشاگران خودی به سمت این بازیکن سنگ پرتاب کردند.

* در دقیقه ۸۶ سوشا مکانی دچار مصدومیت شد. اما پس از لحظاتی دوباره به بازی برگشت.

 

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها