امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152637
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۵۰
تعداد بازدید: 415
به گزارش پیروان مــوعــود ، ایران با درخشش فوتسالیست های بانوان خندید ویک تیم بانوان در کشورمان در قاره برای اولین بار عنوان قهرمانی را به دست ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، ایران با درخشش فوتسالیست های بانوان خندید ویک تیم بانوان در کشورمان در قاره برای اولین بار عنوان قهرمانی را به دست آورد.

اصلا کسی حق ندارد از برد اتفاقی حرف بزند. حرفی هم از شگفتی زدن شایسته نیست، ژاپنی ها تا قبل از فینال 22 گل زده و 6 گل خورده داشته و ایران 20 گل زده و 3 گل خورده داشته اند یعنی نتایج ایران در این بازیها شایسته تر از ژاپن بوده است وهیچ اتفاق عجیبی رخ نداده است. اصلا حرف از محدودیت نیست که جوانان برومند ایران در این مسابقات اعتقاد خود را به توان فنی خود آمیختند و یک رویا را به عمل رساندند.

ایران قهرمان شد. قهرمانان جوان کشور با تیم بانوان بار دیگر آسیا را زیر پا کشیدند آن هم در مقطعی که نه تیم فوتسال مردان ونه تیم فوتبال ساحلی ما در آخرین دوره رویداد های مربوط نتوانسته بودند قهرمان قاره شوند. برق طلای فوتسال در آسیا از طلای خدیجه آزاد پور که در مسابقات 2010 بازیهای آسیایی اولین طلای ایران را در بازیها گرفت براق تر بود چه این مسابقات، ایرانی های بانو را برای اولین بار در یک رشته تیمی قهرمان میکرد. فرشته کریمی ستاره ایران اگر خانم گل مسابقات نشد اما بهترین بازیکن این تورنمنت شد.

قهرمانان وطن این بار با گوهر بانویی خود درخشان بودند وبر سکوی قهرمانی ایستادند.

منبع: ورزش سه

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار