امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152649
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۴۲
تعداد بازدید: 571
جانشین فرمانده کل سپاه:
سردار سلامی با بیان اینکه نظام سیاسی کهنه و پوسیده آل سعود فاقد کفایت و بی صلاحیت برای میزبانی از میهمانان خدا است، افزود: این رژیم شهر مکه، یعنی حرم امن الهی را به ناامن‌ترین شهر عالم تبدیل کرده است.

جانشین فرمانده کل سپاه:

به گزارش پیروان مــوعــود جانشین فرمانده کل سپاه در هیات رزمندگان آبادانی های مقیم تهران با بیان اینکه امام خمینی(ره) اعاده کننده هویت دینی و ملی ما و احیاگر اسلام در عصر حاضر بودند، افزود: امام(ره) با انقلاب شکوهمند خود توانستند آغاز موفقیت آمیزی را برای مبارزات توقف ناپذیر جهان اسلام علیه استکبار رقم بزنند.

سردار سرتیپ پاسدار «حسین سلامی» با اشاره به حادثه اخیر در منا افزود: امروز جهان اسلام غم زده است؛ امروز قلب‌های مسلمانان سرشار از حزن و اندوه است؛ اندوهی که بواسطه بی کفایتی، ناکار آمدی، نداشتن بلوغ یک نظام سیاسی کهنه و پوسیده، رژیم مسوولیت ناپذیر، بی تعهد، فاقد کفایت و بی صلاحیت برای میزبانی از میهمانان خدا است.

وی گفت: رژیمی که شهر مکه یعنی حرم امن الهی را به نا امن‌ترین شهر عالم تبدیل کرده و در روزی که باید مهمانان خداوند با آرامش برای رمی جمرات، اعمال خویش را انجام دهند، بیش از ۱۳۰۰ انسان که به سمت جمرات در حرکت هستند، این گونه در خاک و خون می‌غلتند.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: این فاجعه‌ای بزرگ و شاید تکرار ناپذیر در تاریخ اسلام است البته این جای تعجب ندارد زیرا وقتی رژیم عربستان در یمن جنگ به راه می‌اندازد و علیه یک ملت بی دفاع شبانه روز هجوم می‌برد، طبیعی است دیگر انرژی و تمرکزی برای این واقعه و رخداد ندارد و نمی‌تواند این صحنه بزرگ را مدیریت کند.

سردار سلامی تأکید کرد: آل سعود ملتی به نام سوریه را آواره کرد، ملتی که عزیز بودند، ذلیلانه در اروپا به دنبال سر پناه هستند و در عراق نیز خاک و خون به پا کردند و در بحرین نیز مسلمانان را می‌کشد، پس این طبیعی است که صلاحیت مدیریت رویداد عظیم حج را ندارد.

وی افزود: بنابراین نتیجه طبیعی آن، این فاجعه هولناک و فراتر از حد طاقت و تصور همه مسلمانان و انسان‌های عالم است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در آبادان آموختیم اگر بایستیم دشمن را می‌توان متوقف کرد، گفت: شکست حصر آبادان فتح الباب همه پیروزی‌ها بود به عبارت دیگر شکست حصر آبادان تجلی تحقق فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر شکست حصر آبادان و شکستن یک جهان به هم پیوسته بود.

سردار سلامی با بیان اینکه دفاع مقدس به ما یاد داد که چگونه می‌توان در برابر ائتلاف جهانی جنگید، اضافه کرد: عملیات ثامن الائمه(ع) نخستین گامی بود که مسیری سخت اما شیرین و سرشار از پیروزی را برای ما نشان داد و سر انجام به آزادی همه سرزمین‌های ایران اسلامی منجر شد و همه ملت ایران سربلند شدند و در جهان خبر از ظهور قدرتی بزرگ بنام جمهوری اسلامی ایران آورد.

…………………….
پایان پیام/ ۲۷۰

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها