امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152668
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۴۱
تعداد بازدید: 572
به گزارش پیروان مــوعــود، یکی از برنامه های مستمر شبکه های ماهواره ای ضد انقلا مانور و تمرکز بر روی محورهایی است که تضعیف پایه های گفتمانی انقلاب ...

به گزارش پیروان مــوعــود، یکی از برنامه های مستمر شبکه های ماهواره ای ضد انقلا مانور و تمرکز بر روی محورهایی است که تضعیف پایه های گفتمانی انقلاب اسلامی،سانسور و یا تخریب منویات رهبری را در خود بگنجاند.

رهبر معظم انقلاب چندی پیش در دیدار با آحاد مختلف مردم بصورت مفصل به مسئله رابطه و مذاکره با آمریکا پرداختند و نهایتا کلام ایشان متمرکز به تبیین این مسئله بود که ما با آمریکا مذاکره نمی کنیم.

شبکه های ماهواره ای که در تلاشتند ارکان مختلف نظام را در مقابل هم قرار بدهند، طی خبرسازی های چندگانه و در پی سفر رئیس جمهور و تیم همراه به نیویورک، سعی کردند با القای امکان مذاکره مستقیم اوباما و حجت الاسلام روحانی ، به نحوی فضا را به سمت مخدوش نمودن خطوط تعیین شده توسط رهبری درباره این مسئله ببرند.

شبکه من و تو طی اقدامی احمقانه، بدترین راه را برای این مسئله انتخاب کرد و گزارشگر اعزامیش به نیویورک را مجبور به ارائه توهمات و مطالب احساسی نمود.

من و تو طی گزارشی اینگونه خبرسازی می کند:گزارشگر:در یک پارکی هستم آن طرفتر از سازمان ملل از این پارک تاریخی‌تر پیدا نمی‌شود. روی یک نیمکت در این پارک که من نشسته‌ام فکر کنید که آقای [دکتر] روحانی پس از یک روز خسته‌کننده در سازمان ملل بخواهد خستگی در کند. تیم امنیتی ایشان بیاید و اینجا را ببندند و ایشان استراحت کند. حالا آقای اوباما هم شاید از فرصت استفاده کند و آن هم یک جایی همین نزدیکی باشد. آیا امکان ندارد بغل پارک به هم بخورند یا در یک نیمکت کنار هم بنشینند؟ شاید یک پیاده روی جنجالی را با هم داشته باشند، از همان پیاده‌روی‌های ایرانی آمریکایی که قبلاً توانسته بود خیلی جنجال‌ساز شود؟ راجع به سخنرانی‌ها و حرف‌هایی که قرار است انجام شود حرف زیاد است و همیشه ما هم آخرین‌ها را به شما می‌دهیم اما به نظرم آنچه که بیشتر از همه، همه دوست دارند راجع به آن اطلاعات کسب کنند این است که آقای [دکتر] روحانی و آقای اوباما قرار است به هم بخورند و با هم دیدار داشته باشند؟ حالا که چه به طور اتفاقی و چه عامدانه یا نه؟ آنطور که دیپلمات‌های دو طرف می‌گویند، بعید است چنین دیداری صورت بگیرد هزینه سیاسی آن برای دو طرف هنوز خیلی زیاد است خصوصاً برای ایران و به نظر نمی‌رسد فایده خاصی هم داشته باشد. برای همین که اگر فکر کردید که سازمان ملل در این هفتادمین سالگرد خود می‌تواند شاهد یک صحنه تاریخی مثل دیدار اوباما و [دکتر]‌ روحانی باشد باید بگویم که احتمالاً هنوز خیلی زود است. مثل بقیه چیزهای این سازمان اتفاقات به صورت کند صورت می‌گیرد و احتمالاً برای شاهد بودن این رویداد تاریخی هنوز باید منتظر باشیم.

 

گفتنی است رئیس جمهوری روحانی برای پیگیری مسئله حج به ایران بازگشت و چنین خبرسازی هایی را عقیم گذاشت.

 

منبع: دیدبان

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار