امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152672
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۴۱
تعداد بازدید: 413
به گزارش پیروان مــوعــود، سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در جلسه هماهنگی قرارگاه ظفر که با حضور نمایندگان پلیس های تخصصی نیروی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در جلسه هماهنگی قرارگاه ظفر که با حضور نمایندگان پلیس های تخصصی نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی یگان های ویژه برگزار شد با قدردانی از تلاش های انجام شده در خصوص اربعین حسینی توسط سازمان های دولتی، فرمانداری مهران و فرماندهی انتظامی که از سال گذشته آغاز شده است، گفت: نیروی انتظامی از اربعین سال گذشته به دنبال رفع مشکلات بود که با همراهی سایر نهادها توانسته ایم امکانات مطلوبی را جهت رفاه زائران فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: نقاط قوت و ضعف در خصوص استقبال از زائران را در سال های گذشته بررسی کردیم و بر اساس نیاز زائران برنامه منظمی برای تامین محل استراحت، خوابگاه، غذای گرم، حمل و نقل و امکانات رفاهی آنها از سوی قرارگاه اربعین حسینی تبیین شده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان این که برقراری نظم و امنیت مطلوب در اربعین حسینی اولویت اصلی قرارگاه ظفر است، تصریح کرد: پیش بینی مقررات خاص امنیتی و در شان و منزلت زائران حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در برنامه کاری این قرارگاه قرار گرفته است.

سردار کرمی بیان داشت: با توجه به حضور خودروهای شخصی طی سال گذشته در مرز برای انتقال زائران، امسال با تلاش همکاران مان در پلیس راهور نسبت به تهیه پارکینگ در ورودی شهر مهران اقدامات خوبی صورت گرفته است تا شاهد ترافیک و بی نظمی در این منطقه نباشیم.

وی افزود: با توجه به تجربه سال گذشته در استقبال از زائران، کمبودهایی وجود داشت که همه مسئولان در بخش های مختلف از هم اکنون خود را برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب به زائران آماده کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مسئولان با تمام توان و عشق و علاقه ای که دارند زمینه های رفاه بیشتر زائران اربعین حسینی را در این شهرستان مرزی فراهم می کنند.

 فرمانده یگان های ویژه ناجا ایجاد کمربندی های غربی و شرقی و تعریض جاده و روشنایی پل زائر تا پایانه مرزی را از تدابیر اتخاذ شده برای تسهیل در تردد زائران و خودروهای آنان برشمرد و همچنین از اختصاص چهار بالگرد برای کنترل تردد به قرارگاه ظفر مستقر در مرز مهران خبر داد.

 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار