امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15268
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۱
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد علیپور، دبیر ستاد رسیدگیچ به تخلفات حرفه‌ای فوتبال در تماس تلفنی با برنامه ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد علیپور، دبیر ستاد رسیدگیچ به تخلفات حرفه‌ای فوتبال در تماس تلفنی با برنامه ورزش و مردم در خصوص اینکه آیا حکم‌های جدیدی در مورد تبانی در فوتبال صادر شده است یا خیر، گفت: برخی از این پرونده‌ها هنوز مفتوح است و تبانی برخی افراد هنوز مطرح است که هم از طریق کمیته انضباطی و هم ستاد مبارزه با تخلفات فوتبال در حال پیگیری است. احتمالا هفته آینده احکام این افراد صادر خواهد شد.

وی ادامه داد: با هماهنگی سایر نهادهای نظارتی و قوه قضائیه پرونده‌های تخلف در حال پیگیری است. کسانی هستند که تخلف کرده یا رشوه داده‌اند که این موضوع باعث شده که تیمشان به لیگ برتر نیامده و به لیگ دو و سه سقوط کنند. پرونده این افراد در اختیار سازمان بازرسی کل کشور قرار گرفته است.

رئیس ستاد مبارزه با تخلفات فوتبال در خصوص فصل نقل و انتقالات و اینکه برخی مدیر برنامه‌ها دو قرارداد را با باشگاه امضا می‌کنند عنوان کرد: اسامی برخی از این مدیر‌برنامه‌ها که مجوز رسمی نداشتند به باشگاه و هیئت‌های فوتبال اعلام شدند و برخی دیگر هم که داشتند تخلفاتی را انجام دادند. شخصی به نام مهدی غفاری 123 قرارداد با بازیکنان منعقد کرده بود که از نظر ما متخلف محسوب می‌شود. شنیده‌ایم باز هم این فرد فعالیت می‌کند. از همین‌جا اعلام می‌کنیم هرگونه همکاری با این فرد چه از سوی بازیکنان چه از سوی باشگاه‌ها جرم است.

علیپور ادامه داد: در 2 ماه گذشته با همکاری سازمان لیگ و دبیرکل فدراسیون تمام نقل و انتقالات را زیر نظر گرفته‌ایم. قرارداد دهنوی با 2 باشگاه پرسپولیس و سپاهان هم یکی از مواردی است که به آن رسیدگی می‌کنیم. اگر بازیکنی دو قرارداد امضا کند متخلف است. ابتدا به میزان 50 درصد قراردادش جریمه می‌شود و در صورتی که رضایت باشگاه قبلی خود را نداشته باشد ممکن است محروم شود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها