امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152684
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 500
وی با اشاره به فاجعه عربستان و جان باختن مسلمین در این حادثه بیان داشت: بنده از یک زاویه دیگر به این موضوع اشاره کنم و به آمریکایی‌ها و ...

وی با اشاره به فاجعه عربستان و جان باختن مسلمین در این حادثه بیان داشت: بنده از یک زاویه دیگر به این موضوع اشاره کنم و به آمریکایی‌ها و عرب‌ها بگویم که هنوز کهنه‌سربازهای خمینی و بسیجی‌ها نمرده‌اند و بدانند که ما یادمان نمی‌رود این جراحت بزرگ را.

وی با بیان اینکه اطمینان دارم این اتفاق با برنامه‌ریزی انجام شده است، گفت: در این مورد ذره‌ای تردید ندارم و بررسی‌ها و مصاحبه با بازماندگان این حادثه گویای این موضوع هستند و بایستی این اتفاق به عنوان یک جنایت ثبت شود.

دنیامالی ادامه داد: علی‌رغم همه تضارب آرا در کشور، ما بر منافع نظام و کشور و دین‌مان با هیچ کشور شوخی نداریم و همچنان مردانه و محکم از نظام خود دفاع خواهیم کرد.

وی با اشاره به سکوت رسانه‌های خارجی در پوشش این حادثه و انعکاس دقیق آن اظهار داشت: بی‌بی‌سی، سی‌ان‌ان و رسانه‌های منافقین و رسانه‌های عربی بر ابعاد مختلف قضیه سکوت کردند.

وی همچنین با انتقاد از پیام تبریک یکی از کشورهای همسایه برای آل‌سعود، گفت: در این پیام تبریک، از آل‌سعود جهت برگزاری مراسم حج تشکر شده است که جای تأمل دارد.

وی در پایان از اقدام شهرداری منطقه 2 در آزاد کردن 100 هکتار از اراضی فرحزاد تشکر کرد. 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها