امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152696
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 440
انتشار تصاویری از مسوولان عرب در اماکن اختصاصی " وی آی پی" برای رمی جمرات، باعث اعتراض گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی شد.

به گزارش پیروان مــوعــود، انتشار تصاویر شاهزادگان، شخصیت ها و مسوولان عربی در اماکن ویژه و اختصاصی " vip" برای رمی جمرات باعث اعتراض و ابراز نارضایتی گسترده در میان کاربران شبکه های اجتماعی شد.

کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک اعتراض و نارضایتی خود را از مشاهده تصاویر شاهزادگان، شخصیت ها و مسوولان عربی در اماکن ویژه و اختصاصی برای رمی جمرات ابراز داشته و آن را بورژوازی (طبقه حاکم) غیرقابل قبول در اجرای شعائر دینی و تفرقه بین مسلمانان دانستند.

حجاج vip عرب! + تصویر

تصاویر منتشر شده به طور گسترده بویژه تصاویر گرفته شده بعد از فاجعه دردناک منا دستمایه‌ای برای انتقاد تبدیل شده است؛ و کاربران شبکه های اجتماعی تاکید می کنند که آنها در بسیاری از امور دیگر حق دارند که متمایز و جدا باشند؛ اما در امور مربوط به شعائر دینی نه.

محمد مختار جمعه رئیس بعثه حج مصر و وزیر اوقاف این کشور و عمرو خالد مبلغ مصری بیشترین سهم از این خشم و نارضایتی کاربران را به خود اختصاص داده اند؛ بویژه که تاکنون جان باختن 74 حاجی مصری در فاجعه منا تایید شده است.


انتهای پیام/654

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها