امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152699
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۲۶
تعداد بازدید: 700
وی در حال حاضر خود را ام حسین نام گذاری کرده و سعی می کند به صورت اینترنتی تروریست خارجی جذب داعش کند. نام واقعی او عکسا محمد، 20 ساله است و برای ...

وی در حال حاضر خود را ام حسین نام گذاری کرده و سعی می کند به صورت اینترنتی تروریست خارجی جذب داعش کند. نام واقعی او عکسا محمد، 20 ساله است و برای جهاد نکاح راهی سوریه شد و با یک جنگجوی داعشی ازدواج کرد. او در نامه ای برای والدینش نوشته بود او به عنوان شهید خواهد بود و روز ملاقات  با خانواده اش را روز قیامت دانسته است. وی در ماه نوامبر خانواده اش را ترک کرده و براساس گزارش ها دارای موقعیت کلیدی پلیس زنان داعش در شهر رقه است. 

ناصر مثنی، 20 ساله که پدرش او را شیطان واقعی نامیده است. او پیش از سفر به سوریه در رشته پزشکی در حال درس خواندن بود و در چندماه اخیر با انتشار کلیپ هایی در اینترنت جوانان را به پیوستن به داعش ترغیب کرده است. او در گردن زدن سربازان سوری حضور داشته و تهدید کرده با بازگشت به انگلیس از مهارت های تروریستی خود استفاده خواهد کرد. 

عمر حسین 27 ساله چهارمین انگلیسی عضو داعش است که مورد تحریم‌های سازمان ملل قرار می‌گیرد. او خانه خود در باکینگهام‌شایر را ترک کرد تا به داعش بپیوندد. زمانیکه نظامیان غربی تحت نام ائتلاف آمریکایی به جنگ با داعش آمدند، عمر حسین در پیامی ویدیوئی اعلام کرد: تک تک نظامیان غربی که به سوریه می‌آیند تا با داعش مبارزه کنند را تابوت به کشورهایشان برمی‌گردانیم.

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها