امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152700
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۵۷
تعداد بازدید: 575
به گزارش پیروان مــوعــود، شاهرخ استخری، بازیگر سینمای ایران  به رویه ای زشتی که این روزها از سوی برخی کابران شبکه های اجتماعی در خصوص اعتراض به ...

به گزارش پیروان مــوعــود، شاهرخ استخری، بازیگر سینمای ایران  به رویه ای زشتی که این روزها از سوی برخی کابران شبکه های اجتماعی در خصوص اعتراض به حجاج به بهانه فاجعه منا به راه افتاده واکنش نشان داد.

این بازیگر جوان با ابراز تسلیت نسبت به این حادثه دلخراش به برخی اظهارنظرهای غیرانسانی در شبکه های اجتماعی پاسخ داده و نوشت: تسليت؛ کسی دلش می خواهد بخشی از درآمدش را برای سفرهای خارجی بگذارد. عده ای دلشان می خواهد هرچه دارند را در دوبی و مالزی و پاتایا و آنتالیا خرج کنند. هیچ کس هم از ما آریایی های اصیل به آن ها نمی گوید این دبی که همه اش ماکت است و مصنوعی، اتفاقا متعلق به اعراب است و نروید و پولتان را در جیب عرب ها نریزید. 

هیچ کس نمی گوید شما که تمام سوراخ سمبه های ترکیه را بلدی، آیا ایران را به خوبی گشته ای؟ هیچ کس از آن ها نمی پرسد که چرا به جای اینکه 5 میلیون تومان برای 3 روز بدهی و آنتالیا بروی و بپری توی استخر، چرا کمک به یک جوان بیکار نمی کنی؟ اما وای به حال آدمی که سال ها در انتظار بوده تا به حج برود... وقتی فاجعه ای اتفاق می افتد همه می شوند مدعی العموم. همه می گویند حقش بود، می خواست نرود. همه می گویند به جای پول دادن به عرب ها یک مدرسه بسازد... هیچ کس فکر نمی کند هر آدمی حق دارد بخشی یا همه پولش را هر طور که دوست دارد خرج کند، هیچ کس فکر نمی کند شاید آن حاجی بیچاره اتفاقا آدم خیری هم بوده و حالا به آرزوی دیرینه اش که سفر حج واجب هم بوده جامه عمل پوشانده... اگر هواپیمای دوستان در راه تایلند هم سقوط می کرد، آیا شمایی که خون آریایی داری می گفتی حقش بود؟

اگر هواپیما در راه دبی منفجر می شد، شما می گفتی وقتی به هواپیماها اعتباری نیست، می خواست نرود تا پولش را تقدیم به این اعراب سوسمار خور بکند؟ کمی منصف باشید. به آرزوی پیرمردی فکر کنید که تمام این سال ها که در نوبت حج بوده، چقدر دلش خوش بوده، چقدر دوست داشته که با لباس احرام دور خانه خدا بگردد.

 

منبع: جام نیوز

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها