امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152757
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۴۱
تعداد بازدید: 12921
با شعار کلنا عباسک یا مهدی(عج)
این گردهمایی با موضوع مقاومت تا ظهور و با شعار کلنا عباسک یا مهدی(عج) عصر چهارشنبه 15 مهرماه در سالن همایش امام علی (ع) دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد

با شعار کلنا عباسک یا مهدی(عج)

به گزارش پیروان مــوعــود؛مشاور فرهنگی بنیاد حفظ آثار  و نشر ارزش های دفاع مقدس ستاد کل نیروهای مسلح که سخنران اول این گردهمایی بود گفت: دفاع از حریم ولایت مرز و بومی ندارد و مرد و زن نمی شناسد.

سردار غیاثی افزود شهدای مدافع حرم که به حق مدافعان حریم ولایت هستند با کلید واژه مقاومت تا ظهور حضرت ولی عصر(عج) پا به این عرصه نهادند و ادامه دهندگان راه شهدا ان شاءالله پرچم مقاومت را به مهدی فاطمه(س) تقدیم خواهند کرد.

سردار غیاثی با اشاره به فاجعه دردناک منا گفت که مدافعان حریم ولایت تمام قد و با تمام توان لبیک گوی فرمان ولی امر مسلمین جهان در عکس العمل سریع و حتی خشن در دفاع از حریم ولایت هستند.

در ادامه این گردهمایی سرود کلنا عباسک یا مهدی(عج) که پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص عکس العمل سریع و خشن جمهوری اسلامی ایران توسط جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت تهیه شده بود  توسط گروه بین المللی نجم الثاقب به اجرا در آمد و مرد استقبال و تشویق حضار قرار گرفت.

پس از اجرای سرود ، از خانواده های معظم شهدای مقاومت و مدافعان حریم ولایت شرکت کننده در این گردهمایی با اهداء لوح یادبود تجلیل بعمل آمد.

استاد علی اکبر رائفی پور که سخنران بعدی این گردهمایی بزرگ بو با برسی موضوع مقاومت و ارتباط آن با ظهور حضرت حجت به تبیین شعار کلنا عباسک یا مهدی(عج) و لزوم عباسی شدن برای زمینه سازی ظهور پرداخت.

فایل صوتی به زودی بارگزاری میشود

در پایان این گردهمایی بیانیه ای به شرح ذیل قرائت شد: 

 

بسم رب الشهدا و الصدقین

اکنون که تاریخ در برهه ی حساس و در پیچی سرنوشت ساز قرار دارد گویی دوباره در حال تکرار است . جماعتی همچنان بر سر حد خود در غدیر وجدان قرار دارند و جماعتی کثیر دیگر دنباله رو زر و زور و تزویر سقیفه ی جان اند و تاریخ در حال تکرار است .

 کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا .اینجا همه کربلایی اند، برخی در قافله ی حسین زمان اند و برخی اموی . همچون حادثه ی عظیم کربلا کودک شیر خوار گلو بریده ، دستان قلم شده ، سران بریده بروی نیزه ، اسیری کودکان و زنان در یک طرف و در طرف دیگر شقاوت وقساوت و حرص و طمع قدرت و ثروت وجود دارد .

ما مدافعان حریم ولایت اهداف خود را به شرح ذیل اعلام میداریم :

1-    پس از فاجعه غم بار منا به دولت سعودی هشدار می دهیم که راه کج خود را اصلاح نمایند و چنانچه نسبت به حجاج و شهدا یمان بی احترامی کنند به دستور رهبر عزیزمان امام خامنه ای (مدظله العالی) آماده ی وارد کردن ضربه ی سخت خواهیم بود .

 

2-    به تمام دست اند کاران دولتهای مرتجع عربی و هم پیمانان منطقه ای آنان هشدار می دهیم که چنانچه همچون گذشته بخواهند به تفرقه افکنی و حمایت و پشتیبانی مالی و فکری از جریانهای تکفیری و  رفتارهای تحریک آمیز جهت ادامه ی قتل و جنایت در کشورهای اسلامی ادامه دهند چنان سیلی محکمی از کاروان حزب الله در دنیای مجازی و واقعی خواهند خورد که پژاک صدایش در تمام تاریخ به گوش برسد .

 

3-    و مژده می دهیم به مدافعان حریم ولایت که پیروزی با صبر است . ان النصر مع الحق . که ظهور دولتش نزدیک است . با عزمی راسخ بیش از گذشته به دفاع از حریم عشق ادامه می دهیم که کشته شدن در این راه شهادت و مبارزه اش عزت است .

 

آنان که رفتند حسینی اند و آنها که ماندند باید کاری زینبی کنند والا یزدی اند .  و همچنان در کربلای زمانیم . دو انتخاب بیش نیت یا عباس امام خویش باشیم یا شمران  یزد.  مولای ما . همچنین عموی علمدارت عباس حاضریم در این راه علم مبارزه با تکفیر و تهدید و تزویر که سر در آخور شیطان دارند برداریم و تمام وجود خویش را فدا کنیم .

کلنا عباسک یا مهدی(عج)

والسلام

جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت

 

 

 

آخرین اخبار
پربازدید ها