امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152767
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۰
تعداد بازدید: 388
به گزارش پیروان مــوعــود : سردار حسین همدانی در نخستین یادواره 34 شهید روستای طجر علوی ملایر با اشاره به فتنه سال 88 عنوان کرد: سران فتنه حتی ...

به گزارش پیروان مــوعــود : سردار حسین همدانی در نخستین یادواره 34 شهید روستای طجر علوی ملایر با اشاره به فتنه سال 88 عنوان کرد: سران فتنه حتی اگر توبه هم کنند بخشیده نمی‌شوند چرا که به ارزش‌ها و آرمان‌های نظام بی حرمتی کردند.

وی همچنین در یادواره سردار شهید سعید قهاری در همدان نیز گفت:  سرمنشأ تمام مشکلات امروز جهان را ناشی از زیاده‌خواهی آمریکا دانست و گفت: به فرموده امام راحل، هر جا آمریکا از ما تعریف کرد باید به خود شک کنیم.

وی با بیان اینکه دشمن اصلی ما تکفیری‌ها نیستند بلکه دشمن بزرگ و اصلی ایران اسلامی آمریکاست، افزود: شیطان بزرگ قصد دارد با ایجاد گروهک‌های تکفیری اذهان را فریب داده و از خود دور کند.

سردار همدانی با اشاره به تلاش دشمن با ایجاد تحریم علیه ایران برای مقابله با جمهوری اسلامی گفت: دشمن با محاصره اقتصادی هیچ‌گاه نخواهد توانست ملت ایران را از آرمان‌ها و اعتقاداتش دور کند. 

وی افزود: آمریکا شک نکند، پروژه حمله نظامی به ایران که زمزمه می‌کند، در صورتی که عملیاتی شود، با پاسخ محکم و سخت نیروهای نظامی ایران مواجه خواهد شد. منبع: میزان

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها