امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152772
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۲۱
تعداد بازدید: 569
با شعار کلنا عباسک یا مهدی(عج)
بیانیه ی چهارمین گردهمایی مدافعان حریم ولایت با شعار کلنا عباسک یا مهدی(عج) به شرح ذیل منتشر شد

با شعار کلنا عباسک یا مهدی(عج)

 

به گزارش پیروان مــوعــود؛ بیانیه ی چهارمین گردهمایی مدافعان حریم ولایت با شعار کلنا عباسک یا مهدی(عج) به شرح ذیل منتشر شد : 

بسم رب الشهدا و الصدقین

 
اکنون که تاریخ در برهه ی حساس و در پیچی سرنوشت ساز قرار دارد گویی دوباره در حال تکرار است . جماعتی همچنان بر سر حد خود در غدیر وجدان قرار دارند و جماعتی کثیر دیگر دنباله رو زر و زور و تزویر سقیفه ی جان اند و تاریخ در حال تکرار است .
 
 کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا .اینجا همه کربلایی اند، برخی در قافله ی حسین زمان اند و برخی اموی . همچون حادثه ی عظیم کربلا کودک شیر خوار گلو بریده ، دستان قلم شده ، سران بریده بروی نیزه ، اسیری کودکان و زنان در یک طرف و در طرف دیگر شقاوت وقساوت و حرص و طمع قدرت و ثروت وجود دارد .
 
ما مدافعان حریم ولایت اهداف خود را به شرح ذیل اعلام میداریم :
 
1- پس از فاجعه غم بار منا به دولت سعودی هشدار می دهیم که راه کج خود را اصلاح نمایند و چنانچه نسبت به حجاج و شهدا یمان بی احترامی کنند به دستور رهبر عزیزمان امام خامنه ای (مدظله العالی) آماده ی وارد کردن ضربه ی سخت خواهیم بود .
 
2-  به تمام دست اند کاران دولتهای مرتجع عربی و هم پیمانان منطقه ای آنان هشدار می دهیم که چنانچه همچون گذشته بخواهند به تفرقه افکنی و حمایت و پشتیبانی مالی و فکری از جریانهای تکفیری و  رفتارهای تحریک آمیز جهت ادامه ی قتل و جنایت در کشورهای اسلامی ادامه دهند چنان سیلی محکمی از کاروان حزب الله در دنیای مجازی و واقعی خواهند خورد که پژاک صدایش در تمام تاریخ به گوش برسد .
 
3-  و مژده می دهیم به مدافعان حریم ولایت که پیروزی با صبر است . ان النصر مع الحق . که ظهور دولتش نزدیک است . با عزمی راسخ بیش از گذشته به دفاع از حریم عشق ادامه می دهیم که کشته شدن در این راه شهادت و مبارزه اش عزت است .
 
آنان که رفتند حسینی اند و آنها که ماندند باید کاری زینبی کنند والا یزدی اند .  و همچنان در کربلای زمانیم . دو انتخاب بیش نیت یا عباس امام خویش باشیم یا شمران  یزد.  مولای ما . همچون عموی علمدارت عباس حاضریم در این راه علم مبارزه با تکفیر و تهدید و تزویر که سر در آخور شیطان دارند برداریم و تمام وجود خویش را فدا کنیم .
 
کلنا عباسک یا مهدی(عج)
 
والسلام
 
جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها