امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152778
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۵۷
تعداد بازدید: 564
به گزارش پیروان مــوعــود، شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون کشور، در مورد فاجعه منا گفت: دولت عربستان نباید از شرم این فاجعه و اتفاق سر خود را بالا ...

به گزارش پیروان مــوعــود، شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون کشور، در مورد فاجعه منا گفت: دولت عربستان نباید از شرم این فاجعه و اتفاق سر خود را بالا بیاورد و این حق کشورهای اسلامی است که این دولت را مورد بازخواست قرار دهند.
 
بازیگر فیلم «محیا» با ابزار تاسف و تاثر از رخ دادن این فاجعه خاطرنشان کرد: خانواده‌های کسانی که در سرزمین منا به رحمت ایزدی پیوستند همه با آغوش باز و البته با چشمان منتظر، قرار بود که از حاجیان خود استقبال کنند و برای آن عزیزان مراسم ولیمه برگزار کنند اما حالا با کمال تاسف باید پیکرهای مطهر عزیزانشان را تحویل بگیرند.
 
حسینی در ادامه با بیان این مطلب که این فاجعه مسئله‌ای نیست که بشود به راحتی از کنار آن عبور کرد، گفت: باید پیگیر این اتفاق باشند و حتما در مورد علت رخ دان فاجعه اسف‌بار تحقیق و بررسی شود.
 
وی در انتها بیان کرد: در طول تاریخ اسلام و زمان پیامبر (ص) به علت شرایط نامساعد و سخت آن زمان که توسط کفار به وجود آمده بود حج چند سالی به تعویق افتاد. شاید اکنون زمان آن است که کشورهای اسلامی باهم متحد شوند و کاری کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها