امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152852
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۷
تعداد بازدید: 370
به گزارش پیروان مــوعــود ؛ این کمین توسط نیروهای الحشد الشعبی در ارتفاعات مکحول در شمال بیجی اجرا شد و در آن 30 تن از عناصر داعش به هلاکت رسیده و 6 ...

به گزارش پیروان مــوعــود ؛ این کمین توسط نیروهای الحشد الشعبی در ارتفاعات مکحول در شمال بیجی اجرا شد و در آن 30 تن از عناصر داعش به هلاکت رسیده و 6 تن دیگر نیز مجروح شدند.یک منبع گفته که نیروهای داعش در این محل، یک سرنگ زرد رنگ ناشناخته با خود همراه داشته اند. جزییات بیشتری در این خصوص مخابره نشده است.

این خبرگزاری همچنین تصاویری از اجساد و اسرای داعشی را از منطقه عملیاتی منتشر کرد. براساس این گزارش، نیروهای الحشد الشعبی موفق شدند یک انبار مواد غذایی حاوی محصولات بسته بندی شده ویژه ارتش آمریکا را در کارخانه سیمان بیجی کشف کنند که به گفته منابع نظامی و امنیتی، نشانگر حمایت مستقیم آمریکایی ها از داعش در عراق است. 

نیروهای عراقی روز شنبه، ارتفاعات مکحول و تپه های حمرین و منطقه الزویه را در شمال صلاح الدین بطور کامل پاکسازی کردند.عملیات لبیک یا رسول الله 2 از روز چهارشنبه با هدف آزادسازی شمال صلاح الدین آغاز شد که آزادسازی بیجی و پالایشگاه آن و منطقه الصینیه از جمله دستاوردهای این عملیات اعلام شده است.

 

کمین الحشد الشعبی برای ۱۰۰ داعشی + عکس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها